Przemysłowe kurtyny paskowe Warszawa Radom Płock Warka
Kurtyny paskowe Warszawa Radom, Płock, Warka – realizacja do 72h!

Kurtyny paskowe Warszawa

Przemysłowe kurtyny paskowe Warszawa – od lat dostarczamy nasze przegrody foliowe dla przedsiębiorców a także mieszkańców województwa mazowieckiego. Warszawa wraz z satelitarnymi miejscowościami tworzy Warszawski Okręg Przemysłowy – największy i najbardziej zaawansowany technologicznie w kraju.  Produkcja kurtyn paskowych dla tak wielu odbiorców, działających w niemalże każdej branży. Bez wątpienia to dla nas ogromne  wyzwanie, któremu codziennie staramy się sprostać. Dlatego też cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę asortymentową. Wprowadzamy do sprzedaży folie kolorowe a także specjalistyczne o właściwościach np. odstraszających owady czy antystatyczne.


Przegrody foliowe – mazowieckie

Jesteśmy doświadczonym producentem przegród PCV (kurtyny paskowe, bramy wahadłowe, kurtyny foliowe, osłony spawalnicze). Nasi klienci to przedstawiciele każdego segmentu przemysłu: farmaceutycznego, chemicznego, rolno-spożywczego, przetwórstwa mięsnego, metalurgicznego, zbrojeniowego, paliwowego a także logistyki. W województwie mazowieckim swoje siedziby maja krajowi liderzy branży zbrojeniowej jak Łucznik Radom, branży piwowarskiej – Browar w Warce czy należąca do PKN Orlen rafineria w Płocku – lidera branży paliwowej. Płocka Rafineria jest to jeden z największych i najnowocześniejszych  zakładów produkujących wyroby petrochemiczne na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.


Przegrody foliowe Warszawa - kurtyny antystatyczne dla zakładów zbrojeniowych, rafinerii, przemysłu farmaceutycznego
Antystatyczne kurtyny paskowe – w przemyśle paliwowym

Przemysłowe kurtyny paskowe Warszawa Radom Płock Warka

Posiadamy w ofercie największy na krajowym rynku wybór folii PCV zarówno w postaci pasów jak i arkuszy.  Produkty charakteryzują się różnorodną kolorystyką i właściwościami fizykochemicznymi. Spośród wielu gatunków folii nie sposób nie wymienić tych najbardziej popularnych jak folie POLAR i SUPERPOLAR o podwyższonej plastyczności w temperaturze do – 60 stopni. Warto tez wspomnieć o folii ANTYINSEKTOWEJ – przeznaczonej dla przemysłu rolno-spożywczego, a także folii ANTYSTATYCZNEJ, która zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni. Dlatego kurtyny z foli antystatycznej doskonale spełniają funkcję przegród w przemyśle zbrojeniowym, paliwowym i elektronicznym.  Oferowane przez nas produkty posiadają atesty PZH a także certyfikaty higieniczne.

Pełna specyfikacja dostępnych u nas folii PCV


Kurtyny paskowe Warszawa – realizacja do 72h

Dla województwa mazowieckiego zlecenia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie, nie dłuższym jednak niż 72h!!! (zamówienie – produkcja – transport – dostawa). Dbając o podwyższenie standardów obsługi i produkcji rozwijamy swoją infrastrukturę tak, aby w niedalekiej przyszłości skrócić czas wytworzenia i dostawy. Dla Warszawy, Płocka i Radomia, a także innych miast woj. mazowieckiego obecnie ten czas wynosi 72h.

Kliknij poniższy button jeżeli chcesz zamówić kurtynę online

Formularz zamówienia

lub złóż zamówienie dzwoniąc do naszego konsultanta

501 090 128


Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie mazowieckim: Ciechanów, Gostynin, Góra kalwaria, Grójec, Józefów, Kozienice, Legionowo, Łochów, Maków Mazowiecki, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warka, Warszawa – Wawa, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żuromin.

Zamówioną kurtynę paskową wyprodukujemy i dostarczymy w 72h, bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście czy małej wsi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie indywidualne czy przemysłowe. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, małe firmy, a także osoby prywatne.Kurtyny paskowe Warszawa
33 / 4.9 - 98.79%