Kurtyny paskowe mazowieckie

Kurtyny paskowe mazowieckie – bezpośredni kontakt z przedstawicielem regionalnym na Mazowszu. Masz pytania dotyczące kurtyn PCV, chcesz zamówić bezpłatną wycenę? A może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego wypełnienia, mocowania, nie wiesz jaka folia paskowa będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz podzielimy się z Tobą naszą wiedza i doświadczeniem.

Producent kurtyn PCV
przedstawiciel na województwo mazowieckie

Monika Jamnicka
tel. +48 884 090 128
email: wyślij wiadomość

Kurtyny paskowe w 24h Legionowo, Wołomin, Ząbki, Otwock, Ciechanów, Kozienice, Warka, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki

Z pomocą firm kurierskich dowozimy kurtyny paskowe do każdego miasta, miasteczka i wsi w województwie mazowieckim w 24h od zakończenia procesu produkcji. Jeżeli zamówienie dotyczy kilku kurtyn realizujemy je tego samego dnia i wieczorem nadajemy przesyłkę. Przy większych zamówieniach termin może się nieznacznie wydłużyć, jednak nasz nowoczesny park maszynowy a także rozbudowany magazyn pozwalają na szybką realizację nawet dużych zleceń. Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej dostawy zamówienia bez względu na to czy kurtynę mamy dostarczyć do Warszawy, Radomia, Płocka, Ostrołęki Makowa Mazowieckiego, Kozienic czy Pułtuska lub mniejszej miejscowości.

Sprzedaż pasów z miękkiego PCV do produkcji kurtyn lub uzupełniania uszkodzonych wypełnień

Nasz atut to bogata oferta pasów z elastycznego i miękkiego PCV. Wstęgi pasowe dostępne są na metry bieżące a także w rulonach o długości po 50 m. Najbardziej popularna folia PCV w wersji standardowej dostępna jest także w rolce o długości 25 m. Różnorodność pasów PCV pod kątem rozmiarów, kolorystyki, przezroczystości a także przeznaczenia i wytrzymałości sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Okucia do kurtyn paskowych - produkcja i sprzedaż B2B oraz B2C

Jesteśmy producentem zawiesi do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17. Oferta w naszym sklepie online dostępna 24/7 skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli jednak szukasz dostawcy okuć do dalszej odsprzedaży koniecznie skontaktuj się z nami. Dla klientów B2B zamawiających mocowania w większych partiach oferujemy ceny hurtowe i rabaty klienckie.

Formularz zapytania o cenę kurtyny PCV

[contact-form-7 id="683" title="Formularz zamówienia"]