Kurtyny paskowe Katowice

Kurtyny przemysłowe PCV – Katowice, a w zasadzie cały Śląsk to jeden z naszych głównych rynków zbytu kurtyn paskowych. Nieprzerwanie rozwijająca się baza przemysłowa a także transportowa stanowią dla nas ogromne wyzwanie. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt różnych pasów z folii PCV. Mając powyższy fakt na uwadze jesteśmy w stanie wyprodukować kurtyny paskowe dla każdej branży. Począwszy od przemysłu ciężkiego jakim są bez wątpienia śląskie kopalnie węgla. Skończywszy na np. laboratoriach czy przemyśle spożywczym, gdzie wymagana jest niesamowita precyzja i sterylność. Produkowane przez nas kurtyny paskowe od wielu lat trafiają do Katowic, miast i miejscowości sąsiadujących, takich jak: Gliwice, Sławków, Ruda Śląska, Mysłowice, Pyrzowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza.

kurtyny paskowe katowice - przegrody wstęgowe śląsk


Kurtyny paskowe Pyrzowice, Mysłowice, Sławków

Kurtyny przemysłowe, paskowe skutecznie chronią wnętrza terminali cargo, terminali przeładunkowych, centrach logistycznych, nie tylko w Katowicach ale w całej Polsce. Osłaniają doki przeładunkowe przez czynnikami zewnętrznymi i utratą temperatury. W przypadku przeładunków materiałów przewożonych w temperaturze kontrolowanej nie pozwalają na przenikanie do wnętrza chłodni ciepłych mas powietrza. Najważniejszą zaletą naszych kurtyn paskowych jest fakt, ze spełniając powyższe funkcje nie utrudniają ruchu pieszego czy mechanicznego. Przez kurtynę bez najmniejszego problemu przejedzie np. wózek widłowy z ładunkiem. Po minięciu kurtyny rozsunięte pasy folii PCV samoczynnie i niezwłocznie powracają na swoje pozycje i dalej chronią wnętrze.

Katowice i Śląsk to przede wszystkim przemysł. Kurtyny przemysłowe zapewniają komfort pracy.

Świetnie sprawdzają się w hutach, zakładach metalurgicznych, centrach spawalniczych jako przegrody chroniące przed wysoka temperaturą a także promieniowaniem podczerwonym emitowanym przez łuk spawalniczy. Mogą pełnić funkcję ochronną dla maszyn, które narażone na kontakt z pyłem częściej ulegają zabrudzeniom i awariom. Przegrody paskowe chronią przed hałasem i przeciągami, dlatego ich zastosowaniu może przyczynić się do obniżenia absencji chorobowej, wśród pracowników.

Kurtyny paskowe Katowice - huty, zakłady metalurgiczne, centra spawalnicze
Kurtyny paskowe spawalnicze, samogasnące, chroniące przed promieniowaniem UV oraz IR

Kurtyny paskowe dla elektrociepłowni i spalarni

Przegrody przemysłowe, paskowe w rejonie śląska zamawiane były także dla elektrociepłowni, spalarni odpadów i biomasy, zakładów energetyki cieplnej. Kurtyny paskowe wykonane są z materiału PCV, który wykazuje dużą dźwiękochłonność i izolację termiczną.

kurtyny paskowe Katowice - śląsk przegrody i osłony do koplani, elektrociepłowni, spalarni odpadów
Przegrody i osłony paskowe PCV do kopalni, elektrociepłowni, spalarni odpadów i biomasy
Paskowe kurtyny przemysłowe Katowice – kopalnie węgla kamiennego

Katowice wraz z całym Śląskiem słyną w świecie z licznych kopalni węgla kamiennego. Również w kopalniach kurtyny PCV znajdują swoje zastosowanie. Skutecznie utrzymują pył w odgrodzonej przestrzeni i zapobiegają jego rozprzestrzenianiu. Osłaniają przed niekontrolowanymi odłamkami. Doskonale spełnią swoją funkcje ochronną jako przegrody wydzielające stanowiska pracy, socjalne, magazynowe a także stanowiska pracy dla maszyn.

Potrzebujesz kurtyny paskowej dla swojego biznesu?
DORADZIMY zadzwoń na naszą infolinię

501 090 128

realizacja zamówienia w 72h !!!