Plandeki foliowe PCV

Plandeki produkowane są z folii o gramaturze 650g/m2. Występują w wersji transparentnej a także nieprzeźroczystej, w kilku wersjach kolorystycznych (biały, żółty, beżowy, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony a także czarny).  Plandeki foliowe charakteryzują się dużą funkcjonalnością i szerokim wachlarzem zastosowań. Mogą być stosowane jako przegrody magazynowe lub przemysłowe. Przy ich użyciu można wydzielić strefę ochronną a także stanowiska pracy lub poszczególne sekcje obiektów usługowych, biurowych a także handlowych.

plandeki foliowe przegrody z folii PCV kurtyny przegrodowe

Plandeka foliowa w roli przegrody plandekowej

Istnieje możliwość połączenia elementów nietransparentnych z folią przejrzystą. Takie zespolenie materiałów pozwala np. na wydzielenie fragmentu pomieszczenia, dodatkowo nie ograniczając przenikania światła do odgrodzonego miejsca. Połączenie różnych kolorów folii pozawala dopasować wygląd przegrody do wystroju wnętrza, tym samym nie pogarsza jego stylistyki. Kurtyny palndekowe wykonujemy na dokładny wymiar podany przez klienta, dzięki czemu idealnie pasują do docelowych pomieszczeń. Przegrody plandekowe to ekonomiczne a także łatwe w montażu rozwiązanie do odgradzania powierzchni magazynowych i produkcyjnych.

Kurtyny, przegrody plandekowe. Plandeki foliowe
Przegrody plandekowe lub inaczej kurtyny foliowe – ekonomiczne i trwałe rozwiązanie dla powierzchni magazynowych i produkcyjnych.

Bramy szybkobieżne

Połączenie folii transparentnych i nietransparentnych sprawdza się także doskonale w postaci bram szybkobieżnych. Brama nie dosyć, że spełnia funkcję ochronną, to pozwala ponadto na wnikanie przez „części okienne” światła słonecznego. Bramy szybkobieżna nadają się do montażu zarówno wewnątrz jak ina zewnątrz budynków. Krótki czas zamykania i otwierania zapewnia przede wszystkim optymalne zarządzanie energią, pozwalając na oszczędność i obniżenie jej strat. Zastosowanie bramy szybkobieżnej ulepsza procesy załadunkowe, poprawiając tym samym wydajność logistyczną.

Bra,y szybkobieżne z plandek foliowych PCV. Przegrody, kurtyny plandekowe jako brama rolowana
Bramy szybkobieżne z folii PCV


Plandeki foliowe do myjni samochodowej

Ściana z folii PCV

Nasz asortyment to także myjnie samochodowe pokryte plandekami foliowymi. Kurtyny doskonale nadają się do budowy ścian a także przegród pomiędzy stanowiskami czy nawet zadaszania konstrukcji. Dzięki mechanizmom przesuwnym lub rolującym, nasze kurtyny plandekowe mogą służyć za bramy wjazdowe na poszczególne sekcje myjni. Zastosowanie kurtyn foliowych bez wątpienia obniży koszty inwestycji i skróci czas budowy myjni. W przeciwieństwie do ścian wykonanych w materiałów trwałych kurtyny foliowe można demontować, myć, konserwować bez obaw o pojawienie się wykwitów czy odprysków elewacji.

Myjnie samochodowe z kurtyn plandekowych. Plandeki foliowe dla myjni samochodowych
Idealne rozwiązanie do odgradzania powierzchni w myjniach samochodowych.


Masz pytania? Zadzwoń 501 090 128

Plandeki foliowe
17 / 4.9 - 98.82%