Zawiesia / wieszaki do kurtyn paskowych

Mocowania kurtyn paskowych - pas oraz zawiesia i wieszak ze stali inox

Mocowania kurtyn PCV – Oferujemy okucia do wszystkich rodzajów folii paskowych dostępnych na rynku krajowym, a także europejskim. Począwszy od mocowań wykonanych z tworzywa PCV poprzez te ze stali ocynkowanej, aż wreszcie te bardziej estetyczne ze stali nierdzewnej INOX. W swojej ofercie posiadamy ponadto system montażowy z tworzywa PCV EasyClick, którego producentem jest nasz partner biznesowy firma Mediux Technologie.

Mocowania kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX a także stali OCYNK

Elementy mocowania

Wieszaki do kurtyn paskowych - stal inox wieszak, płytki, nity

Mocowanie kurtyny paskowej wykonane ze stali nierdzewnej INOX (opcjonalnie ze stali ocynkowanej). System mocowań pozwala na dostosowanie zakładu na pasach w zależności od potrzeb ( bez zakładu, zakład częściowy a także pełny). W związku z tym nie zachodzi konieczności przerabiania mocowania kurtyny.

Płytka wieszakowa

Blachy zaciskowe do kurtyn paskowych 100mm

Płytki mocujące przytwierdza się do pasów foliowych za pomocą nitów. Jest to sprawdzone i z pewnością trwałe połączenie, zapewniające długą i bezawaryjną eksploatację, nawet w ciężkich, przemysłowych warunkach. Szerokości płytek odpowiadają dostępnym pasom PCV. W związku z tym są to odpowiednio elementy o szerokościach: 100mm / 200mm / 300mm / 400mm.

Wieszak grzebieniowy

Wieszak ze stali INOX do kurtyn paskowych

Wieszaki grzebieniowe występują w długościach: 547mm / 984mm / 1066mm / 1230mm / 1312mm / 1681mm / 2415mm. Posiadają otwory montażowe w dwóch płaszczyznach, z tego powodu możliwy jest ich montaż pod nadprożem (w świetle otworu) lub na nadprożu (na lico ściany).

Kompletna kurtyna paskowa

Kompletne mocowanie ze stali INOX wraz z pasami foliowymi standard - kompletna kurtyna paskowa

Ze względu na funkcjonalność i odporność jest to najczęściej stosowane mocowanie kurtyn paskowych. Kompletna kurtyna paskowaPCV to wieszak grzebieniowy o odpowiedniej długości, wraz z kompletem pasów folii PCV, uzbrojonych w płytki wieszakowe. W związku z tym po zamocowaniu wieszaka na ścianie wystarczy na wystające zęby założyć okucia z przytwierdzonymi pasami i kurtyna jest gotowa do eksploatacji.

Mocowania kurtyn paskowych z tworzywa PCV

Elementy z PCV

Elementy mocowania kurtyny paskowej z tworzywa pcv grzebień easyline oraz płytki easyclick

Mocowanie dedykowane jest przede wszystkim do kurtyn paskowych przeznaczonych dla ruchu pieszego o wysokości nieprzekraczającej 2,5m. Kompletny zestaw zawiesia składa się jedynie z dwóch elementów: wieszaka i płytki. Zestaw mocujący jest odporny na działanie wilgoci a także środków chemicznych.

Płytka EasyClick

Kolorwe płytki easyclick do montazu kurtyn paskowych - zatrzaski pasów foliowych pcv

Płytki mocowane do pasów dzięki systemowi Click (zatrzaskowe). Możliwe jest wielokrotne otwieranie i zamykanie okucia, co może okazać się pomocne np. podczas wymiany uszkodzonych pasów. Płytki występują w rozmiarze 100mm oraz 200mm, przeznaczone są do pasów PCV o grubości 2mm !

Zawiesie EasyLine

Zawiesie grzebieniowe z tworzywa PCV - easyline do montazu kurtyn paskowych

Ekonomiczna alternatywa dla wieszaków stalowych. Zawiesie ma długość 410mm i można je łączyć ze sobą na dowolną długość, na wczep skośny (tzw. jaskółczy ogon). Podobnie, jak zawiesia stalowe posiadają otwory montażowe w dwóch płaszczyznach, co pozwala na ich montaż pod nadprożem (w świetle otworu) lub na nadprożu (na lico ściany).

Kompletna kurtyna

Kompletna kurtyna PCV - pasy foliowe uzbrojone w płytki wieszakowe z tworzywa PCV EasyClick zawieszone na listwie grzebieniowej PCV EasyLine

Niewątpliwe zalety mocowań z tworzywa to: niewielka waga, trwałość, znacznie niższy koszt zakupu a także brak refleksu – nie odbijają promieni słonecznych. Można je więc bez obaw montować np: w stajniach i budynkach gospodarskich bez obawy że odbicie światła spłoszy zwierzęta. Idealnie sprawdzą się też w każdym domu jako mocowanie kurtyny pełniącej rolę moskitiery.


Mocowania kurtyn paskowych PCV
30 / 5 - 99.33%