Kurtyny do budy dla psa z pasów foliowych PCV 2mm

Kurtyna do budy dla psa

Kurtyna do budy dla psa to przede wszystkim skuteczna osłona przed wiatrem a także zacinającymi opadami atmosferycznymi. Ponadto to izolacja termiczna, która zapobiega wymianie ciepłego powietrza z wnętrza budy z zimnymi masami powietrza z otoczenia. Kolejną zaletą kurtyny PCV do budy jest jej przejrzystość, która jest porównywalna do przejrzystości szyb okiennych. Kurtyna do budy pozwala psiakowi na swobodne wchodzenie a także wychodzenie z budy. Pasy foliowe bardzo łatwo się rozsuwają podczas przechodzenia a następnie samoczynnie wracają do pierwotnej pozycji.

Kurtyna, wiatrołap do budy - cena

Wiatrołap z folii PCV pozwoli Twojemu psu na czuwanie w suchej a także ciepłej budzie. Koszt zakupu kurtyny dla psa uzależniony jest przede wszystkim od wielkości otworu wejściowego. Jednak cena kurtyny do budy dla dużego pasa to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych. Poniżej aktualna oferta kurtyn paskowych do budy dla psa.

Kurtyna do budy dla psa rozmiar XL

Kurtyna paskowa do budy – rozmiar XL

64,99  z VAT (52,84  netto)
Przezroczysta kurtyna do budy dla dużych ras Przepuszczalność światła >85% (jak szyba ze szkła) Wysokość kurtyny: 70 cm Szerokość kurtyny: 45 cm Wykończona drewnianą listwą montażową Osłania przed wiatrem Chroni przed opadami Zatrzymuje ciepło wewnątrz budy
Kurtyna do budy dla psa rozmiar L

Kurtyna paskowa do budy – rozmiar L

31,00  z VAT (25,20  netto)
Przezroczysta kurtyna do budy dla średnich ras Przepuszczalność światła >85% (jak szyba ze szkła) Wysokość kurtyny: 40 cm Szerokość kurtyny: 40 cm Wykończona drewnianą listwą montażową Osłania przed wiatrem Chroni przed opadami Zatrzymuje ciepło wewnątrz budy
Kurtyna do budy dla psa rozmiar M

Kurtyna paskowa do budy – rozmiar M

25,99  z VAT (21,13  netto)
Przezroczysta kurtyna do budy dla średnich ras Przepuszczalność światła >85% (jak szyba ze szkła) Wysokość kurtyny: 40 cm Szerokość kurtyny: 30 cm Wykończona drewnianą listwą montażową Osłania przed wiatrem Chroni przed opadami Zatrzymuje ciepło wewnątrz budy
Kurtyna do budy dla psa rozmiar S

Kurtyna paskowa do budy – rozmiar S

21,99  z VAT (17,88  netto)
Przezroczysta kurtyna do budy dla małych ras Przepuszczalność światła >85% (jak szyba ze szkła) Wysokość kurtyny: 35 cm Szerokość kurtyny: 20 cm Wykończona drewnianą listwą montażową Osłania przed wiatrem Chroni przed opadami Zatrzymuje ciepło wewnątrz budy

Buda dla psa wyposażona w kurtynę paskową

Budowa kurtyny paskowej do budy

Kurtyna do budy składa się z pasów folii PCV połączonych z drewnianą listwą. Istnieje możliwość wykonania przegrody na dowolny, podany przez Państwa wymiar. Kurtyna paskowa po rozpakowaniu przesyłki jest gotowa do montażu. Zamawiając kurtynę do budy dla Państwa psiaka należy wymierzyć światło otworu i dodać dla bezpieczeństwa po 2-3 cm zakładu z każdej strony.

Buda dla psa z wiatrołapem ochronnym - zamów na wymiar

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi sprzedawcy czekają na Twój kontakt.
Wysyłka w 24h!

Kurtyny do budy - jak je zamontować?

Buda dla psa z kurtyną PCV zamontowaną od frontu

Montaż to banalna sprawa. Otrzymaną kurtynę należy przykręcić nad otworem wejściowym za pomocą dwóch wkrętów do drewna. Dopasowując oczywiście długość pasów foliowych zakrywały cały otwór z zakładem.

Wiatrołap do budy zamocowany od wewnątrz

Bardziej elegancki wygląd budy zapewni montaż kurtyny od środka budy. Niewidoczna będzie wówczas listwa montażowa. Przy tej opcji montażu należy zwrócić uwagę aby dolna krawędź kurtyny nie dotykała dna budy – ułatwi to psu wybieganie.

Jak zbudowane są kurtyny do budy?

Budoowa kurtyny do budy dla psa

Kurtyny do budy dla psa to przede wszystkim elastyczne, przezroczyste pasy PCV o szerokości 10 cm i grubości 2 mm. W skład zestawu wchodzi także drewniana listwa z wkrętami do zamocowania kurtyny. Pasy polimerowe chronią wnętrze budy przed wnikaniem zimnego powietrza, opadami, wiatrem a jednocześnie pozwalają psu na swobodne wchodzenie i wychodzenie z budy. Godnym uwagi jest fakt, że folia paskowa z której wykonujemy kurtyny do budy jest tak przezroczysta i przepuszcza taką samą ilość światła jak szklane szyby.

Kurtyna do budy w wersji kolorowej

Kurtyna do budy to produkt, który służy do ochrony psa przed zimnem, wilgocią i przeciągami w jego domku. Wiatrołap do budy składa się z pasów elastycznej folii PCV, które zachodzą na siebie i tworzą barierę termiczną. Kurtyna do budy jest łatwa w montażu i utrzymaniu, nie nasiąka wodą i jest odporna na promieniowanie UV. Przegroda do budy dla psa jest dostępna w różnych rozmiarach i kolorach, w zależności od potrzeb i preferencji właściciela.

Jeżeli potrzebujesz niestandardowej kurtyny do budy – z folii kolorowej, przezroczystej lub nieprzezroczystej skontaktuj się z nami. Produkujemy przegrody do budy dopasowane do Twoich potrzeb.

Izolacje PCV - pasy do bram PCV i kurtyn paskowych

Kurtyny dla zwierząt

Przezroczyste kurtyny do stajni dla koni

Kurtyny paskowe dla zwierząt to przede wszystkim izolacja termiczna wnętrza stajni, podczas, gdy brama (drzwi, wrota) pozostają otwarte. Konie mogą swobodnie przechodzić przez kurtynę a cieplejsze powietrze zostaje zatrzymane wewnątrz. Po drugie kurtyna dla koni chroni przed wnikaniem insektów. Dodatkowo koń wchodząc do stajni jest omiatany przez pasy z pasożytujących na nim owadów.

Kurtyny dla zwierząt
Kurtyny dla ziwrząt gospodarkich Kurtyna do obory dla krów

Termoizolacyjna kurtyna do obory dla krów

Kurtyny do obory dla zwierząt gospodarskich to nie tylko przegroda izolująca termicznie to także doskonała osłona przez wiatrem. Napierający na kurtynę w drzwiach obory wiatr sprawia, że pasy na zakładach przylegają do siebie tworząc szczelną przegrodę.  Ponadto kurtyna dla krów chroni przed zacinającym deszczem. Woda spływa po zewnętrznej części kurtyny i nie dostaje się do środka.

Kurtyna do koziarni

Podobnie jak w przypadku zwierząt domowych jak i gospodarskich kurtyny można stosować z powodzeniem także przy zwierzętach hodowlanych, jakimi bez wątpienia są kozy. Nasza kurtyna do koziarni w marcu 2022 roku została zamontowana w koziarni we Włoszech. Właścicielka hodowli polka z pochodzenia trafiła na naszą ofertę kurtyn dla zwierząt i postanowiła zobaczyć, czy kurtyny PCV sprawdzą się w jej koziarni. Jak widać zwierzęta radzą sobie doskonale z paskami w wejściu a w zagrodzie jest cieplej, przytulniej i nie ma tyle owadów ile było przed założeniem kurtyny.

Kurtyna do budy dla psa, do stajni dla konia, do obory dla krów - jak utrzymać ja w czystości?

Dodatkowym atutem kurtyn dla zwierząt jest łatwość utrzymania ich w czystości. Bez względu na to, czy jest to kurtyna do budy dla psa czy kurtyna stajenna czy są to przegrody do obory dla krów, lam, owiec i innych zwierząt gospodarskich a także hodowlanych. Pasy PCV w kurtynie można myć wodą oraz wszystkimi środkami czyszczącymi dostępnymi na krajowym rynku. Folia używana do produkcji kurtyn paskowych posiada atesty higieniczne i jest dopuszczona do kontaktu z żywnością. Gładka powierzchnia pasów utrudnia przywieranie do nich brudu i jednocześnie ułatwia ich czyszczenie.

Posted in Brak kategorii.