Kurtyna do budy dla psa

Kurtyna do budy dla psa

Kurtyna do budy

Kurtyna do budy dla psa to przede wszystkim skuteczna osłona przed wiatrem a także zacinającymi opadami atmosferycznymi. Ponadto to izolacja termiczna, która zapobiega wymianie ciepłego powietrza z wnętrza budy z zimnymi masami powietrza z otoczenia. Kolejną zaletą kurtyny PCV do budy jest jej przejrzystość, która jest porównywalna do przejrzystości szyb okiennych. Kurtyna pozwala psiakowi na swobodne wchodzenie a także wychodzenie z budy. Pasy foliowe bardzo łatwo się rozsuwają podczas przechodzenia a następnie samoczynnie wracają do pierwotnej pozycji.

Buda dla psa wyposażona w kurtynę paskową

Budowa kurtyny paskowej do budy

Kurtyna składa się z pasów folii PCV połączonych z drewnianą listwą. Istnieje możliwość wykonania przegrody na dowolny, podany przez Państwa wymiar. Kurtyna paskowa po rozpakowaniu przesyłki jest gotowa do montażu. Zamawiając kurtynę dedykowaną dla budy Państwa psiaka należy wymierzyć światło otworu i dodać dla bezpieczeństwa po 2-3 cm zakładu z każdej strony.

Kurtyna - wiatrołap do budy

Wiatrołap z folii PCV pozwoli Twojemu psu na czuwanie w suchej a także ciepłej budzie. Koszt zakupu kurtyny dla psa uzależniony jest przede wszystkim od wielkości otworu wejściowego. Jednak cena kurtyny do dużej budy dla dużego pasa to koszt zaledwie kilkunastu złotych. Przykładowo osłona o wymiarach:

  • 20×35 cm to koszt 12 zł,
  • 30×40 cm to koszt 16 zł,
  • 30×50 cm to koszt 18 zł.

Jesteś zainteresowany kupnem
kurtyny do budy dla psa?

Napisz do nas lub zadzwoń. Wysyłka w 24h!

Jak zamontować kurtynę do budy?

Kurtyna zamontowana od frontu budy

Montaż to banalna sprawa. Otrzymaną kurtynę należy przykręcić nad otworem wejściowym za pomocą dwóch wkrętów do drewna. Dopasowując oczywiście długość pasów foliowych zakrywały cały otwór z zakładem.

Kurtyna zamontowana od wnętrza budy

Bardziej elegancki wygląd budy zapewni montaż kurtyny od środka budy. Niewidoczna będzie wówczas listwa montażowa. Przy tej opcji montażu należy zwrócić uwage aby dolna krawędź kurtyny nie dotykała dna budy – ułatwi to psu wybieganie.

Posted in Brak kategorii.