Długość kurtyny paskowej PCV

Jak optymalnie dobrać rozmiar pasów PCV do potrzeb?

Długość kurtyny paskowej a jej przeznaczenie – Bardzo istotne jest odpowiednie dobranie gatunków folii, stosownie do pożądanych właściwości np: folia POLAR do chłodni, czy folia PCV ANTYSTATYCZNA do składu materiałów łatwopalnych. Nader ważne jest także odpowiednie dobranie szerokości, grubości i długości pasów foliowych w kurtynie. Pod uwagę należy wziąć także natężenie i rodzaj ruchu jaki będzie się przez kurtynę odbywał. W rezultacie zastosowania w przegrodzie pasów foliowych w odpowiednim rozmiarze, otrzymamy kurtynę, która pozwoli uniknąć jej rozwiewania oraz  zwiększy jej trwałość. Przekłada się to bezpośrednio na jej żywotność i oszczędność dla inwestora, ponieważ kurtyna nie będzie wymagała zbyt częstych napraw.

Długość kurtyny paskowej.

Zasadniczo pasy występują w czterech rozmiarach: 100x2mm, 200x2mm, 300x3mm, 400x4mm. /Oprócz tego, w bieżącym roku jako pierwsi na krajowym rynku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży pasy foliowe w rozmiarze 120x2mm. Pozwoli to na produkcję kurtyn z pasów wąskich, ze znacznie większym zakładem, co bez wątpienia przełoży się na wzrost popularności i funkcjonalności tego rodzaju kurtyn. Zastosowanie pasów o szerokości 120mm bez wątpienia pozwoli na budowę przegród lekkich o zakładzie eliminującym silne powiewy wiatru i przeciągi. Dzięki temu otrzymamy kurtynę świetnie izolującą od warunków zewnętrznych i jednocześnie nie utrudniającą ruchu./

Rozmair kurtyn paskowych - długość i zastosowanie kurtyn paskowych PCV - kurtyny przemysłowe i dla domu

Pasy foliowe PCV 100x2mm długość maksymalna

Przeznaczone są dla:
– ruchu pieszego,
– ruchu zwierząt.
Dopuszczalna długość kurtyny paskowej to 2500mm.

Folie paskowe PCV 200x2mm długość i przeznaczenie

Dedykowane są dla:
– ruchu pieszego,
– ruchu zwierząt,
– ruchu mechanicznego lekkiego (wózki ręczne, a także wózki paletowe – „paleciaki”).
Maksymalna długość kurtyny paskowej to 3500mm.

Długość i zastosowanie przemysłowych pasów folii PCV 300x3mm

Ich przeznaczenie to:
– ruch pieszy,
– ruch zwierząt,
– lekki a także średni ruch mechaniczny (wózki ręczne, wózki paletowe, wózki widłowe, wózki transportowe, ciągniki, samochody dostawcze).
Dopuszczalna długość kurtyny paskowej to 4500mm.

Maksymalna wysokość kurtyny PCV z pasów 400x4mm

Można je stosować nawet w ekstremalnie ciężkich gałęziach przemysłu. Przeznaczone są przede wszystkim dla:
– ruchu mechanicznego lekkiego, średniego a także ciężkiego (wózki ręczne, wózki paletowe, wózki widłowe, wózki transportowe, ciągniki, samochody dostawcze, dodatkowo – dźwigi, suwnice, pociągi).
Maksymalna długość kurtyny paskowej to 6000mm.

Podsumowując można stwierdzić, że grubość, szerokość i długość kurtyny paskowej ma ogromne znaczenie dla jej żywotności. Odpowiednio dobrane foliowe pasy PCV nie zrywają się, nie niszczą przewożonego ładunku, a także nie utrudniają ruchu. Dlatego też kładziemy ogromny nacisk na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Podczas rozmowy staramy się pozyskać jak najwięcej informacji o sposobie montażu, a także o przeznaczeniu kurtyny. Ponadto staramy się ustalić jakie będzie natężenie i rodzaj ruchu oraz jakie są dokładne wymiary otworów montażowych. Być może dlatego nasze kurtyny paskowe są idealnie dopasowane do potrzeb klientów, a korzystanie z nich przez długi czas nie sprawia użytkownikom żadnych problemów.

Nie masz pewności jaką kurtynę zamówić?
Poproś o pomoc naszego doradcę.

Czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach pasów PCV i kurtyn paskowych.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Posted in Brak kategorii.