Jak optymalnie dobrać rozmiar pasów PCV do potrzeb?

Długość kurtyny paskowej a jej przeznaczenie.
Bardzo istotne jest odpowiednie dobranie gatunków folii, stosownie do pożądanych właściwości np. folia POLAR do chłodni, czy folia ANTYSTATYCZNA do składu materiałów łatwopalnych. Nader ważne jest także odpowiednie dobranie szerokości, grubości i długości pasów foliowych w kurtynie. Pod uwagę należy wziąć także natężenie i rodzaj ruchu jaki będzie się przez kurtynę odbywał. W rezultacie zastosowania w przegrodzie pasów foliowych w odpowiednim rozmiarze, otrzymamy kurtynę, która pozwoli uniknąć jej rozwiewania oraz  zwiększy jej trwałość. Przekłada się to bezpośrednio na jej żywotność i oszczędność dla inwestora, ponieważ kurtyna nie będzie wymagała zbyt częstych napraw.

Długość kurtyny paskowej.

Zasadniczo pasy występują w czterech rozmiarach: 100x2mm, 200x2mm, 300x3mm, 400x4mm. /Oprócz tego, w bieżącym roku jako pierwsi na krajowym rynku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży pasy foliowe w rozmiarze 120x2mm. Pozwoli to na produkcję kurtyn z pasów wąskich, ze znacznie większym zakładem, co bez wątpienia przełoży się na wzrost popularności i funkcjonalności tego rodzaju kurtyn. Zastosowanie pasów o szerokości 120mm bez wątpienia pozwoli na budowę przegród lekkich o zakładzie eliminującym silne powiewy wiatru i przeciągi. Dzięki temu otrzymamy kurtynę świetnie izolującą od warunków zewnętrznych i jednocześnie nie utrudniającą ruchu./

Rozmair kurtyn paskowych - długość i zastosowanie kurtyn paskowych PCV - kurtyny przemysłowe i dla domu
Pasy foliowe PCV 100x2mm

Przeznaczone są dla:
– ruchu pieszego,
– ruchu zwierząt.
Dopuszczalna długość kurtyny paskowej to 2500mm.

Folie paskowe PCV 200x2mm

Dedykowane są dla:
– ruchu pieszego,
– ruchu zwierząt,
– ruchu mechanicznego lekkiego (wózki ręczne, wózki paletowe – „paleciaki”).
Dozwolona długość kurtyny paskowej to 3000mm.

Przemysłowe pasy foliowe PCV 300x3mm

Ich przeznaczenie to:
– ruch pieszy,
– ruch zwierząt,
– lekki i średni ruch mechaniczny (wózki ręczne, wózki paletowe, wózki widłowe, wózki transportowe, ciągniki, samochody dostawcze).
Dopuszczalna długość kurtyny paskowej to 4500mm.

Kurtyny przemysłowe 400x4mm

Można je stosować nawet w ekstremalnie ciężkich gałęziach przemysłu. Przeznaczone są przede wszystkim dla:
– ruchu mechanicznego lekkiego, średniego i ciężkiego (wózki ręczne, wózki paletowe, wózki widłowe, wózki transportowe, ciągniki, samochody dostawcze, dodatkowo – dźwigi, suwnice, pociągi).
Maksymalna długość kurtyny paskowej to 6000mm.

Podsumowując można stwierdzić, że grubość, szerokość i długość kurtyny paskowej ma ogromne znaczenie dla jej żywotności. Odpowiednio dobrane pasy foliowe nie zrywają się, nie niszczą przewożonego ładunku, nie utrudniają ruchu. Dlatego też kładziemy ogromny nacisk na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Podczas rozmowy staramy się pozyskać jak najwięcej informacji o sposobie montażu a także o przeznaczeniu kurtyny. Ponadto staramy się ustalić jakie będzie natężenie i rodzaj ruchu oraz jakie są dokładne wymiary otworów montażowych. Być może dlatego nasze kurtyny są idealnie dopasowane do potrzeb klientów, a korzystanie z nich przez długi czas nie sprawia użytkownikom żadnych problemów.

Jeżeli wiesz jakiej kurtyny potrzebujesz złóż zamówienie online:
Formularz zamówienia

Jeżeli nie masz pewności poproś o pomoc naszego konsultanta

801 066 328

Długość kurtyny paskowej.
28 / 4.9 - 98.57%

Posted in BHP, dłogość pasów foliowych pcv, długość kurtyny paskowej, doki przeładunkowe, instrukcja montażu kurtyn, kurtyna z pasów pcv, Kurtyny paskowe, kurtyny pcv, kurtyny przemysłowe, kurtyny wstęgowe jak zamówić, montaż kurtyn paskowych, montaż kurtyn pcv, montaz kurtyn przemysłowych, nachodzenie na siebie pasów foliowych pcv, pasy foliowe z zakładką, producent kurtyn paskowych pcv instrukcja, wymiary kurtyny paskowej and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .