Kurtyny paskowe Opole

Izolujące termicznie kurtyny PCV Opole, Nysa, Prudnik, Namysłów

Kurtyny paskowe Opole – izolujące termicznie i akustycznie przegrody z elastycznych pasów PCV. Chronią przed utratą ciepła podczas przewożenia towarów, gdy segmentowa brama magazynu czy hali musi pozostać otwarta. W skali roku oszczędności energii cieplnej dzięki zastosowaniu kurtyn paskowych mogą sięgać 45%. Opole i Śląsk Opolski to jeden z wiodących rynków zbytu produkowanych przez nas kurtyn PCV. Działając nieprzerwanie od 2004r. rozszerzyliśmy naszą działalność o bramy wahadłowe, kurtyny plandekowe, kurtyny przesuwnea także ekrany spawalnicze. Dzisiaj między innymi dzięki klientom z Opola jesteśmy w stanie zaspokoić  oczekiwania przedsiębiorców w całym kraju a także za granicą.

Przemysłowe kurtyny paskowe Opole

Wypełnienia do kurtyn paskowych Opole

Opole i inne miasta województwa opolskiego staramy się obsługiwać w maksymalnie 48h. Jest to czas liczony od potwierdzenia zamówienia, uwzględniający produkcję, wysyłkę a także dostawę kurtyn paskowych do klientów na Śląsku Opolskim. Produkujemy kurtyny z pasów PCV certyfikowanych, europejskich wytwórców. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Kurtyny paskowe lub inaczej przegrody wstęgowe każdorazowo tworzymy dokładnie według wytycznych klienta.

Okucia PCV i Inox do kurtyn paskowych Opole

Oferujemy przede wszystkim sprawdzone i trwałe okucia do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17 a także z tworzywa PCV seria EasyLine oraz EasyClick. Te ostatnie dedykowane są do kurtyn drzwiowych i kurtyn nie przekraczających 3,5m wysokości o niewielkim natężeniu ruchu. Wieszaki i blachy mocujące ze stali nierdzewnej zalecamy do kurtyn magazynowych i przemysłowych o wysokości do 7m i szerokości pasów 300 mm a także 400 mm!

Kurtyny paskowe Opole do samodzielnego montażu

Każda zamówiona u nas kurtyna wstęgowa jest robiona dokładnie na wymiar podany przez klienta. Każdy z pasów zamówionej kurtyny uzbrajamy w okucie wybrane podczas składania zamówienia. Ostatnim elementem zestawu jest zawiesie grzebieniowe. Dobiera się je uwzględniając warunki, w jakich ma być zainstalowana przegroda paskowa. Bierzemy także pod uwagę rozmiar pasów foliowych (szerokość, wysokość i grubość). Kompletne zamówienie starannie pakujemy, tak aby nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu. Następnie wysyłamy firmą kurierską pod wskazany w zamówieniu adres.

Jako rezultat naszej pracy klient otrzymuje kurtynę paskową wraz z czytelną instrukcją montażu, dzięki której każdy, bez najmniejszych problemów może samodzielnie zamontować kurtynę paskową. Bez angażowania dodatkowych osób czy nakładów finansowych.

Stalowy wieszak grzebieniowy - instrukcja samodzielnego montażu

Kurtyny chłodnicze Opole - izolacja termiczna komór chłodniczych i mobilnych izoterm

Chłodnicze kurtyny paskowe Opole, Nysa, Namysłów

W naszej ofercie handlowej dostępne są kurtyny paskowefolii Polar i Super Polar zachowujące elastyczność w ujemnych temperaturach. Dzięki specjalnym plastyfikatorom kurtyna nawet w temperaturze -60°C jest odporna na złamania, zarysowania i zgniecenia. Zalety jakie płyną ze stosowania kurtyn chłodniczych to przede wszystkim:

  • zapobieganie utracie zadanej temperatury w komorze chłodniczej
  • ograniczanie wnikania pary wodnej do wnętrza komory
  • przeciwdziałanie powstawaniu oblodzeń na elementach chłodniczych
kurtyna do izotermy chłodniczej

Kurtyny paskowe Opole, Nysa, Kluczbork - przegrody do cięzarówek TIR

Nasza oferta handlowa to także kurtyny do ciężarówek i busów dostawczych. Przegrody wykonujemy z pasów Standard a także Polar lub Super Polar – zgodnie z  wytycznymi klienta. Kurtyny pozwalają na zachowanie wymaganej w komorze temperatury podczas załadunku lub wyładunku towarów. Dzięki temu przez cały czas od przejęcia ładunku do zakończenia dostawy możliwe jest zachowanie zadanej temperatury nawet, gdy jest stale monitorowana.

Kurtyny paskowe Opole - wypełnienia z folii Polar i Super Polar

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta kurtyny paskowe Opole?

Kurtyna paskowa w otwartej bramie przeładunkowej to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny plandekowe Opole

Plandeki PCV na wymiar w 7-14 dni oraz gotowe produkty

Produkujemy także kurtyny plandekowe z folii PCV na dowolny wymiar, jednokolorowe, z przezroczystymi oknami a także wielokolorowe. Tak naprawdę wygląd plandeki zależy przede wszystkim od wyobraźni klienta i w niewielkim stopniu od wymogów technicznych. Obecnie proces produkcji trwa od 7 do 14 dni roboczych, jednak jesteśmy w trakcie rozbudowy linii produkcyjnej. Dlatego też już niedługo będziemy mogli skrócić czas realizacji zleceń do 2-7 dni roboczych licząc z dostawą.

Przegroda plandekowa z dwoma oknami z zółtej folii PCV

Przegrody plandekowe najczęściej zamawiane w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu, Głubczycach

Realizacje - Kurtyny paskowe Opole

Nasze kurtyny PCV od wielu lat zamawiają klienci z Opola i pobliskich miejscowości takich jak Zawada, Dobrzeń Mały, Chrościce, Komprachcice, Tarnów Opolski. Realizowaliśmy zamówienia na kurtyny przemysłowe dla kilkudziesięciu firm z branży chemicznej, paliwowo-energetycznej, spożywczej, hutniczej. Produkowaliśmy także kurtyny, które zabezpieczają doki przeładunkowe w centrach logistycznych. Realizowaliśmy zamówienia dla opolskich piekarni, sklepów, galerii handlowych i laboratoriów. Rzesza naszych stałych i zadowolonych klientów jest ogromna a wysoka jakość wykonywanych przez nas kurtyn PCV oraz terminowa realizacja zleceń sprawiają, że grono klientów usatysfakcjonowanych z naszych usług stale wzrasta.

Nasze kurtyny paskowe Opole dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie opolskim: Kluczbork, Praszka, Brzeg, Namysłów, Opole, Niemodlin, Grodków, Nysa, Prudnik, Głubczyce, Moszna, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Olesno, Murów, Korfantów, Zimna Wódka