Kurtyny paskowe Opole

Izolujące termicznie kurtyny PCV Opole, Nysa, Prudnik, Namysłów

Kurtyny paskowe Opole – izolujące termicznie i akustycznie przegrody z elastycznych pasów PCV. Chronią przed utratą ciepła podczas przewożenia towarów, gdy segmentowa brama magazynu czy hali musi pozostać otwarta. W skali roku oszczędności energii cieplnej dzięki zastosowaniu kurtyn paskowych mogą sięgać 45%. Opole i Śląsk Opolski to jeden z wiodących rynków zbytu produkowanych przez nas kurtyn PCV. Działając nieprzerwanie od 2004r. rozszerzyliśmy naszą działalność o bramy wahadłowe, kurtyny plandekowe, kurtyny przesuwnea także ekrany spawalnicze. Dzisiaj między innymi dzięki klientom z Opola jesteśmy w stanie zaspokoić  oczekiwania przedsiębiorców w całym kraju a także za granicą.

Przemysłowe kurtyny paskowe Opole

Wypełnienia do kurtyn paskowych Opole

Opole i inne miasta województwa opolskiego staramy się obsługiwać w maksymalnie 48h. Jest to czas liczony od potwierdzenia zamówienia, uwzględniający produkcję, wysyłkę a także dostawę kurtyn paskowych do klientów na Śląsku Opolskim. Produkujemy kurtyny z pasów PCV certyfikowanych, europejskich wytwórców. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Kurtyny paskowe lub inaczej przegrody wstęgowe każdorazowo tworzymy dokładnie według wytycznych klienta.

Okucia PCV i Inox do kurtyn paskowych Opole

Oferujemy przede wszystkim sprawdzone i trwałe okucia do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17 a także z tworzywa PCV seria EasyLine oraz EasyClick. Te ostatnie dedykowane są do kurtyn drzwiowych i kurtyn nie przekraczających 3,5m wysokości o niewielkim natężeniu ruchu. Wieszaki i blachy mocujące ze stali nierdzewnej zalecamy do kurtyn magazynowych i przemysłowych o wysokości do 7m i szerokości pasów 300 mm a także 400 mm!

Kurtyny paskowe Opole do samodzielnego montażu

Każda zamówiona u nas kurtyna wstęgowa jest robiona dokładnie na wymiar podany przez klienta. Każdy z pasów zamówionej kurtyny uzbrajamy w okucie wybrane podczas składania zamówienia. Ostatnim elementem zestawu jest zawiesie grzebieniowe. Dobiera się je uwzględniając warunki, w jakich ma być zainstalowana przegroda paskowa. Bierzemy także pod uwagę rozmiar pasów foliowych (szerokość, wysokość i grubość). Kompletne zamówienie starannie pakujemy, tak aby nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu. Następnie wysyłamy firmą kurierską pod wskazany w zamówieniu adres.

Jako rezultat naszej pracy klient otrzymuje kurtynę paskową wraz z czytelną instrukcją montażu, dzięki której każdy, bez najmniejszych problemów może samodzielnie zamontować kurtynę paskową. Bez angażowania dodatkowych osób czy nakładów finansowych.

Stalowy wieszak grzebieniowy - instrukcja samodzielnego montażu

Kurtyny chłodnicze Opole - izolacja termiczna komór chłodniczych i mobilnych izoterm

Chłodnicze kurtyny paskowe Opole, Nysa, Namysłów

W naszej ofercie handlowej dostępne są kurtyny paskowefolii Polar i Super Polar zachowujące elastyczność w ujemnych temperaturach. Dzięki specjalnym plastyfikatorom kurtyna nawet w temperaturze -60°C jest odporna na złamania, zarysowania i zgniecenia. Zalety jakie płyną ze stosowania kurtyn chłodniczych to przede wszystkim:

  • zapobieganie utracie zadanej temperatury w komorze chłodniczej
  • ograniczanie wnikania pary wodnej do wnętrza komory
  • przeciwdziałanie powstawaniu oblodzeń na elementach chłodniczych
kurtyna do izotermy chłodniczej

Kurtyny paskowe Opole, Nysa, Kluczbork - przegrody do cięzarówek TIR

Nasza oferta handlowa to także kurtyny do ciężarówek i busów dostawczych. Przegrody wykonujemy z pasów Standard a także Polar lub Super Polar – zgodnie z  wytycznymi klienta. Kurtyny pozwalają na zachowanie wymaganej w komorze temperatury podczas załadunku lub wyładunku towarów. Dzięki temu przez cały czas od przejęcia ładunku do zakończenia dostawy możliwe jest zachowanie zadanej temperatury nawet, gdy jest stale monitorowana.

Wypełnienia z folii Polar i Super Polar do kurtyn PCV dla Opola i woj. opolskiego

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta kurtyn paskowych Opole?

Kurtyna paskowa w otwartej bramie przeładunkowej to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny plandekowe Opole

Plandeki PCV na wymiar w 7-14 dni oraz gotowe produkty

Produkujemy także kurtyny plandekowe z folii PCV na dowolny wymiar, jednokolorowe, z przezroczystymi oknami a także wielokolorowe. Tak naprawdę wygląd plandeki zależy przede wszystkim od wyobraźni klienta i w niewielkim stopniu od wymogów technicznych. Obecnie proces produkcji trwa od 7 do 14 dni roboczych, jednak jesteśmy w trakcie rozbudowy linii produkcyjnej. Dlatego też już niedługo będziemy mogli skrócić czas realizacji zleceń do 2-7 dni roboczych licząc z dostawą.

Przegroda plandekowa z dwoma oknami z zółtej folii PCV

Przegrody plandekowe najczęściej zamawiane w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu, Głubczycach

Realizacje - Kurtyny paskowe Opole

Nasze kurtyny PCV od wielu lat zamawiają klienci z Opola i pobliskich miejscowości takich jak Zawada, Dobrzeń Mały, Chrościce, Komprachcice, Tarnów Opolski. Realizowaliśmy zamówienia na kurtyny przemysłowe dla kilkudziesięciu firm z branży chemicznej, paliwowo-energetycznej, spożywczej, hutniczej. Produkowaliśmy także kurtyny, które zabezpieczają doki przeładunkowe w centrach logistycznych. Realizowaliśmy zamówienia dla opolskich piekarni, sklepów, galerii handlowych i laboratoriów. Rzesza naszych stałych i zadowolonych klientów jest ogromna a wysoka jakość wykonywanych przez nas kurtyn PCV oraz terminowa realizacja zleceń sprawiają, że grono klientów usatysfakcjonowanych z naszych usług stale wzrasta.

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie opolskim: Kluczbork, Praszka, Brzeg, Namysłów, Opole, Niemodlin, Grodków, Nysa, Prudnik, Głubczyce, Moszna, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Olesno, Murów, Korfantów, Zimna Wódka