Kurtyny paskowe Poznań

Kurtyny paskowe Poznań – Poznański Okręg Przemysłowy to jeden z największych ośrodków produkcyjnych w kraju a zarazem jeden z największych odbiorców produkowanych przez nas kurtyn. Działają tu zarówno mali przedsiębiorcy oraz korporacje takie jak Volkswagen, Kompania Piwowarska, Enea, Jeronimo Martins Polska, Man Bus czy Solaris.

Przemysłowe kurtyny PCV Poznań - realizacja w 48-72h

Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby wielkopolskiego rynku na kurtyny paskowe. Właściciele dynamicznie rozwijających się firm coraz częściej dostrzegają dużą funkcjonalność i atrakcyjną cenę, oferowanych przez nas przegród z folii PCV. Ich zalety to przede wszystkim osłona przed czynnikami zewnętrznymi jak kurz, przeciągi, zapobieganie utracie wymaganej temperatury. Kurtyny paskowe, przegrody foliowe czy bramy szybkobieżna z folii PCV zaczynają wypierać tradycyjne, mniej funkcjonalne i droższe, dotychczas używane bramy. Przy dużym ruchu przez tradycyjną bramę prawdopodobnie szybko wyczerpiemy liczbę cykli pracy definiującą jej żywotność.  Ewentualnie pozostawiając ja stale otwartą narazimy się na znaczną utratę ciepła, wnikanie zanieczyszczeń itp. Przy zainstalowanej w otworze przejazdowym kurtynie paskowej tradycyjna brama może pełnić swoją funkcję w nocy czy podczas przerwy w przeładunku. W trakcie wzmożonego ruchu brama może pozostać otwarta a wnętrze będzie osłaniała izolacja bramowa. Dzięki swojej konstrukcji nie będzie ona stanowiła przeszkody dla przejeżdżających przez nią np. wózków widłowych z towarem.

Jakie kurtyny paskowe dostępne są w ofercie dla mieszkańców Poznania i woj. wielkopolskiego?

Standardowe kurtyny paskowe Poznań - najczęściej zamawiane przegrody:

Poznań kurtyny paskowe do chłodni i mroźni:

Dysponujemy wieloma rozmiarami pasów, które dobiera się w zależności od miejsca montażu, nasilenia ruchu a także wielkości bramy. Do dyspozycji kentów oddajemy także wiele gatunków folii. Począwszy od folii standardowej, poprzez żebrowaną – wzmocnioną, kolorową , transparentną i nie transparentną. Skończywszy, na foliach specjalistycznych: przeciw insektom, antystatycznych, spawalniczych,  samo-gasnących a także folii polar. Te ostatnie przeznaczona jest do montażu w chłodniach, mroźniach i izotermach. Jej podwyższona odporność pozwala na używanie kurtyn paskowych z folii POLAR nawet w temperaturze do -60°C.

Kurtyny paskowe dla logistyki - Poznań Wronki Komorniki Swarzędz

Kurtyny paskowe Poznań - funkcjonalność i atrakcyjna cena

Kilkuletnia obecność na rynku wielkopolskim, pozwoliła nam na zbudowanie ogromnej bazy zadowolonych użytkowników kurtyn paskowych. Dotychczasowi klienci to przedstawiciele różnych gałęzi przemysłu. Przede wszystkim elektromaszynowego, chemicznego, spożywczego, drzewno-papierniczego. To także rafinerie ropy naftowej, huty stali i miedzi, elektrownie węglowe oraz spalarnie odpadów, kolejowe terminale przeładunkowe, centra logistyczne czy centra usługowo-handlowe. Wielkopolskie magazyny, zakłady produkcyjne, doki przeładunkowe i inne pomieszczenia, do których w naszej firmie zamawiane były kurtyny przemysłowe to lokalizacje takie jak: Poznań, Oborniki, Wronki, Szamotuły, Środa Wielkopolska, Śrem, Komorniki, Kostrzyn, Swarzędz, Jankowice, Gądki, Kobylnica a także Karolin, Gądki , Franowo czy Września. Żywimy nadzieję, że grono naszych klientów będzie stale się powiększało. Jako krajowy lider w produkcji kurtyn paskowych nieustannie się rozwijamy i systematycznie powiększamy naszą infrastrukturę. Dokładamy wszelkich starań aby zaspokajać stale rosnące zapotrzebowanie na niedrogie kurtyny PCV, przegrody foliowe, ekrany spawalnicze, szybkobieżne bramy wahadłowe a także osłony doków przeładunkowych.

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta?

Kurtyna paskowa w otwartej bramie przeładunkowej to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoń i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny palndekowe Poznań - plandeka czyli alternatywa dla pasów PCV

Nasze kurtyny paskowe Poznań dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie wielkopolskim: Chodzież, Czarnków, Dolsk, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Kłodawa, Koło, Konin, Kościan, Leszno, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pniewy, Pobiedziska, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzemeszno, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Wyrzysk, Zbąszyń, Złotów.

Zamów kurtynę paskową a otrzymasz ją w 72 godziny bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście czy małej wsi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie przemysłowe czy indywidualne. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa jak i małe firmy a także osoby prywatne

Kolorowa kurtyny paskowe Poznań - wypełnienia wstęgowe

Gdzie można stosować kurtyny wstęgowe?

Kurtyny wstęgowe PCV Poznań, które posiadamy w ofercie można stosować nie tylko w chłodniach do doszczelniania komór chłodniczych, samochodów typu izoterma czy magazynach do uszczelniania bram przeładunkowych. Kurtyny paskowe z folii antystatycznej z powodzeniem stosowane są do wyznaczania stref mikroklimatycznych w serwerowniach, stref produkcji z zakładach zbrojeniowych czy stref badawczych w laboratoriach i fabrykach farmaceutycznych. Kolejnym przykładem wykorzystania kurtyn wstęgowych jest branża gastronomiczna. Dedykowane dla przemysłu spożywczego, przetwórstwa owoców i warzyw oraz mięsnego a także dla restauratorów są kurtyny z folii antyinsektowej. Folia użyta do produkcji takich kurtyn wydziela zapach trawy cytrynowej, który odstrasza insekty a środek wydzielany przez kurtynę jest biobójczy dla wszelkich owadów (czas działania około 1 roku). Warto w tym miejscu dodać, że folia użyta do produkcji kurtyn antyinsektowych nie jest szkodliwa dla zdrowia i życia ludzkiego. Posiada ponadto atest PZH i jest dopuszczona do kontaktu z żywnością!

Jak mocować kurtynę wstęgową?

Wstęgi w kurtynach mocujemy za pomocą mocowań grzebieniowych lub rurowych. Częściej jednak stosowanym rozwiązaniem jest mocowanie na stalowe lub plastikowe grzebienie i płytki mocujące. Wieszak grzebieniowy pełni rodzaj szyny montażowej na którą nakłada się płytki z przymocowanymi wcześniej pasami folii PCV. Zarówno okucia ze stali INOX jak i PCV można stosować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności lub w miejscach w których będą one narażone na kontakt ze środkami chemicznymi jak alkohole, zasady, słabe kwasy.