Kurtyny paskowe Białystok

Przemysłowe kurtyny PCV Białystok, Łomża, Suwałki

Kurtyny paskowe Białystok -region o ogromnym potencjale gospodarczym. Co trzecie masło na półkach polskich sklepów wyprodukowane zostało na Podlasiu w takich firmach mleczarskich jak Mlekovita, Mlekpol a także Piątnica. Białystok to także rozwinięty przemysł drzewny i meblarski (IKEA Industry Polska,FM Forte), maszynowy (Metal-Fach, Samasz), branża IT, branża szkutnicza (firma Balt-Yacht z Augustowa) i produkcja wyrobów eko. Wszystko to sprawia, że Białystok i inne miasta i wsie województwa podlaskiego stał się jednym z głównych kierunków sprzedaży produkowanych przez nas kurtyn z pasów PCV. Z uwagi na szerokie zastosowanie kurtyn paskowych, szeroką paletę wypełnień foliowych a także różne właściwości mechaniczno-fizyczne produkowane przez nas przegrody montowane są w zakładach elektromechanicznych, centrach logistycznych, rolnictwie i ogrodnictwie a także w zakładach szkutniczych, sklepach i centrach handlowych. Przy odpowiednim dobraniu rodzaju wypełnienia a także systemu mocującego kurtyny paskowe można wykorzystać w niemalże każdej branży.

Kurtyny paskowe Białystok na dowolny wymiar z dostawą w 24-48h

Nasi handlowcy czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kurtyny paskowe podlasie- najczęściej zamawiane przegrody z pasów PCV:

Kurtyny paskowe PCV Białystok - przegrody dla mleczarni do chłodni i mroźni:

Kurtyny z miękkich pasów PCV Białystok

Producent kurtyn paskowych Łomża, Suwałki i Augustów

Jesteśmy doświadczonym producentem przegród PCV (kurtyny paskowe, bramy wahadłowe, kurtyny foliowe, osłony spawalnicze a także kurtyny przesuwne na solidnych systemach szynowych). Nasi klienci to przedstawiciele każdego segmentu przemysłu: farmaceutycznego, chemicznego, rolno-spożywczego, przetwórstwa mięsnego, drzewnego, meblarskiego a także logistyki. Oferujemy kurtyny paskowe z pasów PCV o wysokim współczynniku izolacji termicznej. Kotary paskowe oprócz funkcji termoizolacyjnej pełnią role ekranów akustycznych. Pasy zamontowane w kurtynie z zakładem pozwalają obniżyć poziom hałasu aż o 35 dB.

Specjalistyczne Kurtyny paskowe Podlasie

Dodatkowe zalety kurtyn PCV to zapobieganie przeciągom, zatrzymywanie wilgoci, osłona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak opady czy podmuchy wiatru. Kurtyny specjalistyczne antyinsektowe odstraszają owady dlatego doskonale sprawdzają się w branży gastronomicznej i przetwórstwie mięs a także w przetwórstwie warzyw i owoców. Coraz częściej montuje się je w wejściach do dużych obór i stajni.

Kurtyny antystatyczne zapobiegają powstawaniu wyładowań elektrostatycznych w związku z powyższym mogą być wykorzystywane w branży IT do osłony stref klimatyzowanych w serwerowniach. Ponadto doskonale sprawdzą się w składach zbożowych czy młynach, a także w lakierniach i malarniach proszkowych czy zakładach produkujących sprzęt elektroniczny i laboratoriach farmaceutycznych.

Przemysłowe kurtyny paskowe Łomża, Suwałki

Posiadamy w ofercie największy na krajowym rynku wybór folii PCV.  Produkty charakteryzują się różnorodną kolorystyką i właściwościami fizykochemicznymi. Spośród wielu gatunków folii nie sposób nie wymienić tych najbardziej popularnych jak folie POLAR i SUPERPOLAR o podwyższonej plastyczności w temperaturze do – 60 stopni. Warto tez wspomnieć o folii ANTYINSEKTOWEJ – przeznaczonej dla przemysłu rolno-spożywczego, a także folii ANTYSTATYCZNEJ, która zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni. Dlatego kurtyny PCV z foli antystatycznej doskonale spełniają funkcję przegród w przemyśle zbrojeniowym, paliwowym i elektronicznym. Oferowane przez nas produkty posiadają atesty PZH a także certyfikaty higieniczne.

Folie paskowe PCV Białystok - wypełnienia standardowe, wzmacniane a także specjalistyczne do kurtyn paskowych

Pasy chłodnicze Podlasie - wypełnienia do mrozoodpornych przegród PCV:

Kurtyny pasowe Hajnówka, Augustów, Łomża - wypełnienia izolujące optycznie:

Transparentne kurtyny paskowe Białystok - przezroczyste pasy PCV do przegród termoizolacyjnych i dekoracyjnych.

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta?

Kurtyny paskowe w otwartych bramach przeładunkowych to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny paskowe Podlasie B2B i B2C - realizacja od 24 do 48h

Dla Podlasia zlecenia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie od 24 do 48h!!! (zamówienie – produkcja – transport – dostawa). Dbając o podwyższenie standardów obsługi i produkcji rozwijamy swoją infrastrukturę tak, aby w niedalekiej przyszłości skrócić czas wytworzenia i dostawy.  Zamówioną kurtynę paskową wyprodukujemy i dostarczymy w niespełna 48h, bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście czy małej wsi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie indywidualne czy przemysłowe. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, małe firmy, a także osoby prywatne.

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie podlaskim: Białystok, Suwałki, Augustów, Łomża, Hajnówka, Bielsk Podlaski, Mońki, Sokółka, Kolno, Nowogród, Siemiatycze, Grajewo, Jedwabne, Sejny, Lipsk, Dąbrowa Białostocka, Goniądz, Knyszyn