Kurtyny paskowe Gdańsk

Gdańsk, Gdynia, Sopot - kurtyny PCV w 24h

Kurtyny paskowe Gdańsk – po kaszubsku Gduńsk, to  krajowy lider w pozyskiwaniu i inwestowaniu  środków unijnych. Dzięki pozyskiwanym funduszom z UE miasto rozwija się szybciej niż inne metropolie.  My natomiast jesteśmy firmą wchodząca w skład Grupy Mediux Technologie, krajowego lidera w produkcji kurtyn paskowych PCV. Każdego dnia staramy się sprostać wymaganiom jakie stawiają nam mieszkańcy i przedsiębiorcy z Trójmiasta. Dokładamy starań aby zamawiane u nas kurtyny nie tylko były wykonane z najwyższej jakości materiałów jak produkowana w EU folia PCV, ale także żeby docierały do klientów w możliwie najkrótszym czasie, nieprzekraczającym 48h.

Kotary paskowe PCV dla każdej branży

Dzięki szerokiemu asortymentowi kurtyn paskowych jakim dysponujemy jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. W Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym prężnie funkcjonują i rozwijają się firmy z branży biotechnologicznej, elektronicznej, telekomunikacyjnej a także nanotechnologicznej. Idealnie sprawdzającym się rozwiązaniem w tego typu branżach są kurtyny paskowe z folii antystatycznej. Dzięki swoim wyjątkowym właściwością kurtyna zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni. Kotara paskowa doskonale sprawdza się jako przegroda oddzielająca stanowiska pracy, poszczególne pomieszczenia laboratoryjne a także jako osłona stanowisk pracy urządzeń specjalistycznych. Kurtyna z folii antystatycznej doskonale sprawdza się też w przemyśle petrochemicznym, którego przedstawicielem w województwie pomorskim jest Rafineria Gdańska. Druga pod względem przerobu rafineria w Polsce. Wyposażamy w kurtyny z pasów foliowych o właściwościach antystatycznych również elewatory zbożowe, których w rejonie Gdańska jest kilkanaście a w których nawet jedna iskra może doprowadzić do eksplozji pyłu zbożowego.

Standardowe, najczęściej zamawiane kurtyny paskowe Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk - kurtyny foliowe do ciężarówek

Kurtyny paskowe Gdańsk na dowolny wymiar z dostawą w 48-72h

Nasi handlowcy czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kurtyny i przegrody paskowe specjalistyczne Gdynia

Gdynia, najmłodsze miasto z trójmiejskiej metropolii.  Dynamiczny rozkwit Gdyni stwarza idealne warunki do rozwoju działalności biznesowej i usługowej. Powstające nowoczesne osiedla jak Sea City czy  Międzytorze to potencjalne miejsca rozkwitu działalności hotelarskiej, biznesowej czy handlowo-usługowej. Gdynia to także dobrze prosperująca gospodarka morska a w szczególności przemysł stoczniowy i spożywczy. Paskowe kurtyny przemysłowe doskonale sprawdzają się zarówno w stoczniach jak i w zakładach przetwórstwa rybnego. Kurtyny w halach stoczniowych osłaniają światła bram, wygradzają stanowiska spawalnicze i ślusarskie.  Folia screnflex (spawalnicza) oraz samogasnąca  nie tylko pełnią funkcję przegród. Osłaniają także otoczenie przed szkodliwym promieniowanie podczerwonym IR, które powstaje podczas procesu spawalniczego. W przypadku rozprzestrzeniania się płomieni czy iskier na stanowisku obróbki cieplnej stanowią podstawową zaporę ogniową. W zakładach przetwórstwa spożywczego przegrody czy kurtyny bramowe można wyposażyć w pasy z folii antyinsektowej. Folia ta oprócz wymaganych atestów posiada jeszcze jedna zaletę – odstrasza niepożądane owady!

Spawalnicze kurtyny paskowe do stoczni i zakładów obróbki metali

Antystatyczne i antyinsektowe kurtyny paskowe PCV Gdańsk

Kurtyny chłodnicze dla rybaków, i przemysłu rybnego Gdańsk, Gdynia, Władysławowo, Kartuzy, Rumia, Ustka, Łeba

Kurtyny z pasów foliowych PCV idealne także dla branży hotelarsko-rekreacyjnej w Trójmieście i innych nadmorskich kurortach

Sopot najbardziej popularne miasto turystyczne wybrzeża. Jego potencjał to przede wszystkim przemysł turystyczno-kuracyjny. Liczne hotele, obiekty handlowo-usługowe a także ośrodki rehabilitacyjne i wypoczynkowe to nasi wieloletni klienci. Produkowane przez nas kurtyny PCV paskowe dzięki szerokiej palecie kolorów i rozmiarów można zaadoptować niemalże do każdego pomieszczenia. Wysoka jakość wykonania oraz materiały najwyższej jakości sprawiają, że produkowane przez nas kurtyny magazynowe coraz częściej pełnią funkcję lekkich przegród chroniących przed wiatrem, kurzem, pyłem, deszczem w obiektach nie związanych z przemysłem. Zastosowanie ich w hotelu, na basenie, sklepie, czy restauracji staje się standardem. Ponadto pozwala inwestorowi zaoszczędzić niemałą kwotę jaką wydałby na tradycyjną przegrodę. Idealnym rozwiązaniem dla obiektów handlowo-usługowych czy rekreacyjnych będzie kurtyna z folii standard, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych o różnych stopniach przejrzystości.

Kurtyny paskowe dla przystani i stoczni Gdańsk, Gdynia, Sopot, Jastarnia

Kurtyny paskowe to również idealne rozwiązanie dla przystani jachtowych, czy przemysłu stoczniowego. Kurtyna w świetle otworu chroni przed wnikaniem do wnętrza kurzu, pyłu, wiatru. Zapobiega utracie wymaganej wewnątrz budynku temperaturze, nie ograniczając przy tym ruchu przez nią. Rozsunięte pasy po przejściu czy przejechaniu  przez nie, automatycznie wracają na swoje miejsce, chroniąc dalej wnętrze obiektu. W przypadku stoczni czy przystani polecamy kurtyny żebrowane. Są to kurtyny z pasów foliowych o wzdłużnym wzmocnieniu, które podnosi wytrzymałość kurtyny, spowalnia jej zużycie i zmniejsza jej przyczepność do transportowanych przez nią łodzi czy jachtów.

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta?

Kurtyna paskowa w otwartej bramie przeładunkowej to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny paskowe Gdańsk - oszczędność energii do 45%

Trójmiasto to nie tylko porty morskie i stocznie. To także port lotniczy, terminalne kontenerowe, centra logistyczne. Kurtyny paskowe w tych branżach mogą wydzielać poszczególne miejsca magazynowe, sekcje hall czy osłaniać doki przeładunkowe. Z produkowanych przez nas kurtyn paskowych od lat korzystają największe centra logistyczne w kraju. Montaż przegrody paskowej w świetle bramy pozwala na załadunek i rozładunek bez znacznej utraty energii. Wielu z pośród naszych klientów zaobserwowało spadek kosztów ogrzewania po zamontowaniu kurtyn paskowych. Mając powyższe na uwadze, można z całą pewnością stwierdzić, że decyzja o zamontowaniu kurtyny to podwójny zysk (oszczędność energii oraz koszt zakupu kurtyny niższy, niż w przypadku standardowych rozwiązań uszczelniających bramy przeładunkowe).

Województwo pomorskie - dostawa kurtyny w 48h!

Fakt, że w powyższym opisie skupiliśmy się na Trójmieście wcale nie oznacza że nie dostarczamy kurtyn paskowych do innych miejscowości w województwie pomorski. Przedsiębiorcy ze Słupska, Miastka, Bytowa, Kościerzyny, Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Wejherowa i innych miejscowości mogą być w stu procentach pewni, że dostarczymy zamówioną kurtynę paskową w możliwie najkrótszym czasie. Jako przykład mogą posłużyć pokoje gościnne Pod Muszelką w Juracie, czy położona tuż obok wypożyczalnia rowerów, a także szereg sezonowych stanowisk handlowo-usługowych w miejscowościach nadmorskich rozciągniętym po całym wybrzeżu.

Kurtyny paskowe w nadmoskich, sezonowych obiektach handlowo-usługowych

Zalety kurtyn paskowych Gdańsk

Na koniec warto podsumować zalety wytwarzanych przez nas kurtyn paskowych:

  • atrakcyjna cena w porównaniu do standardowych bram i przegród
  • ochrona przed pyłem i kurzem
  • osłona przed przeciągami i wiatrem
  • ochrona przed deszczem i wilgocią
  • zapobieganie utracie zadanej temperatury
  • osłona stanowisk pracy i maszyn przed czynnikami zewnętrznymi
  • osłona przed promieniowanie UV i  IR
  • praca w zakresie temperatur od -60°C do +50°C
  • szeroka paleta barw, stopni przejrzystości, rozmiarów
  • szeroki zakres zastosowania od folii standardowych do specjalistycznych.

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie pomorskim: Bytów, Chojnice, Człuchów, Dębki, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Hel, Jastarnia, Jurata, Karwia, Kępice, Kościerzyna, Lębork, Łeba, Malbork, Miastko, Polanów, Przytocko, Puck, Rowy, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Stegna, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo.

Zamów kurtynę paskową a otrzymasz ją w 48 godzin bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście czy małej wsi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie przemysłowe czy indywidualne. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa jak i małe firmy a także osoby prywatne.