Kurtyny przemysłowe Katowice

Przemysłowe kurtyny paskowe Katowice

Kurtyny przemysłowe PCV – Katowice, a w zasadzie cały Śląsk to jeden z naszych głównych rynków zbytu kurtyn paskowych. Nieprzerwanie rozwijająca się baza przemysłowa a także transportowa stanowią dla nas ogromne wyzwanie. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt różnych pasów z folii PCV. Mając powyższy fakt na uwadze jesteśmy w stanie wyprodukować kurtyny paskowe dla każdej branży. Począwszy od przemysłu ciężkiego jakim są bez wątpienia śląskie kopalnie węgla. Skończywszy na np. laboratoriach czy przemyśle spożywczym, gdzie wymagana jest niesamowita precyzja i sterylność. Produkowane przez nas kurtyny paskowe od wielu lat trafiają do Katowic, miast i miejscowości sąsiadujących, takich jak: Gliwice, Sławków, Ruda Śląska, Mysłowice, Pyrzowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza.

kurtyny paskowe katowice - przegrody wstęgowe śląsk

Standardowe i przemysłowe kurtyny paskowe Katowice

Kurtyna paskowa Katowice na dowolny wymiar z dostawą w 48-72h

Nasi handlowcy czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kurtyny paskowe Pyrzowice, Mysłowice, Sławków

Kurtyny przemysłowe Katowice, paskowe skutecznie chronią wnętrza terminali cargo, terminali przeładunkowych, centrach logistycznych, nie tylko w Katowicach ale w całej Polsce. Osłaniają doki przeładunkowe przez czynnikami zewnętrznymi i utratą temperatury. W przypadku przeładunków materiałów przewożonych w temperaturze kontrolowanej nie pozwalają na przenikanie do wnętrza chłodni ciepłych mas powietrza. Najważniejszą zaletą naszych kurtyn paskowych jest fakt, ze spełniając powyższe funkcje nie utrudniają ruchu pieszego czy mechanicznego. Przez kurtynę bez najmniejszego problemu przejedzie np. wózek widłowy z ładunkiem. Po minięciu kurtyny rozsunięte pasy folii PCV samoczynnie i niezwłocznie powracają na swoje pozycje i dalej chronią wnętrze.

Kurtyny paskowe dla transportu Katowice

Katowice, Gliwice, Bytom, Zabrze to przede wszystkim przemysł. Kurtyny przemysłowe zapewniają komfort pracy.

Kurtyny przemysłowe Katowice – świetnie sprawdzają się w hutach, zakładach metalurgicznych, centrach spawalniczych jako przegrody chroniące przed wysoka temperaturą a także promieniowaniem podczerwonym emitowanym przez łuk spawalniczy. Mogą pełnić funkcję ochronną dla maszyn, które narażone na kontakt z pyłem częściej ulegają zabrudzeniom i awariom. Przegrody paskowe chronią przed hałasem i przeciągami, dlatego ich zastosowaniu może przyczynić się do obniżenia absencji chorobowej, wśród pracowników.

Przegrody spawalnicze Katowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Bielsko Biała

Kurtyny paskowe Katowice - huty, zakłady metalurgiczne, centra spawalnicze
Kurtyny paskowe Katowice - spawalnicze, samogasnące, chroniące przed promieniowaniem UV oraz IR

Paskowe kurtyny przemysłowe Katowice dla elektrociepłowni i spalarni

Przegrody przemysłowe, paskowe w rejonie śląska zamawiane były także dla elektrociepłowni, spalarni odpadów i biomasy, zakładów energetyki cieplnej. Paskowe kurtyny przemysłowe Katowice wykonane są z materiału PCV, który wykazuje dużą dźwiękochłonność i izolację termiczną.

kurtyny paskowe Katowice - śląsk przegrody i osłony do koplani, elektrociepłowni, spalarni odpadów
Przegrody i osłony paskowe PCV do kopalni, elektrociepłowni, spalarni odpadów i biomasy

Specjalistyczne i plandekowe kurtyny przemysłowe Katowice

Paskowe kurtyny przemysłowe Katowice - kopalnie węgla kamiennego

Katowice wraz z całym Śląskiem słyną w świecie z licznych kopalni węgla kamiennego. Również w kopalniach kurtyny PCV znajdują swoje zastosowanie. Skutecznie utrzymują pył w odgrodzonej przestrzeni i zapobiegają jego rozprzestrzenianiu. Osłaniają przed niekontrolowanymi odłamkami. Doskonale spełnią swoją funkcje ochronną jako przegrody wydzielające stanowiska pracy, socjalne, magazynowe a także stanowiska pracy dla maszyn.

Pasy z miękkiego PCV do kopalni i składów opału

Nieprzezroczysta folia PCV Katowice

Przezroczysta, kolorowa folia PCV Katowice

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta?

Kurtyna paskowa w otwartej bramie przeładunkowej to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Folia spawalnicza Katowice, Chorzów, Sosnowiec