Kurtyny paskowe Szczecin

Przemysłowe kurtyny PCV Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście

Kurtyny paskowe Szczecin – jeden z większych ośrodków gospodarczych Polski. Prężny rozwój przedsiębiorstw powiązanych zarówno z transportem morskim, kolejowym i drogowym a także zakładami produkującymi elementy nośne oraz osprzęt elektroinstalacyjny i nawozy mineralne sprawiły, że Szczecin stał się jednym z głównych kierunków sprzedaży produkowanych przez nas kurtyn z pasów PCV. Z uwagi na szerokie zastosowanie kurtyn paskowych, szeroką paletę wypełnień foliowych a także różne właściwości mechaniczno-fizyczne produkowane przez nas przegrody montowane są w zakładach elektromechanicznych, centrach logistycznych, stoczniach, hutach, rolnictwie i ogrodnictwie. Przy odpowiednim dobraniu rodzaju wypełnienia a także systemu mocującego kurtyny paskowe można wykorzystać w niemalże każdej branży.

Kurtyny paskowe Szczecin na dowolny wymiar z dostawą w 48-72h

Nasi handlowcy czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kurtyny paskowe zachodniopomorskie - najczęściej zamawiane przegrody z pasów PCV:

Kurtyny paskowe PCV Szczecin - przegrody do chłodni i mroźni:

Kurtyny PCV Szczecin

Producent kurtyn paskowych Szczecin

Jesteśmy doświadczonym producentem przegród PCV (kurtyny paskowe, bramy wahadłowe, kurtyny foliowe, osłony spawalnicze a także kurtyny przesuwne na solidnych systemach szynowych). Nasi klienci to przedstawiciele każdego segmentu przemysłu: farmaceutycznego, chemicznego, rolno-spożywczego, przetwórstwa mięsnego, metalurgicznego, zbrojeniowego, paliwowego a także logistyki. Oferujemy kurtyny paskowe z pasów PCV o wysokim współczynniku izolacji termicznej. Kotary paskowe oprócz funkcji termoizolacyjnej pełnią role ekranów akustycznych. Pasy zamontowane w kurtynie z zakładem pozwalają obniżyć poziom hałasu aż o 35 dB.

Specjalistyczne Kurtyny paskowe Szczecin

Dodatkowe zalety kurtyn PCV to zapobieganie przeciągom, zatrzymywanie wilgoci, osłona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak opady czy podmuchy wiatru. Kurtyny specjalistyczne antyinsektowe odstraszają owady dlatego doskonale sprawdzają się w branży gastronomicznej i przetwórstwie mięs a także warzyw i owoców. Kurtyny antystatyczne zapobiegają powstawaniu wyładowań elektrostatycznych w związku z powyższym mogą być wykorzystywane w branży IT do osłony stref klimatyzowanych w serwerowniach. Ponadto doskonale sprawdzą się w składach zbożowych czy młynach, a także w lakierniach i malarniach proszkowych czy zakładach produkujących sprzęt elektroniczny i laboratoriach farmaceutycznych.

Przemysłowe kurtyny paskowe Szczecin

Posiadamy w ofercie największy na krajowym rynku wybór pasów PCV.  Produkty charakteryzują się różnorodną kolorystyką i właściwościami fizykochemicznymi. Spośród wielu gatunków folii nie sposób nie wymienić tych najbardziej popularnych jak folie POLAR i SUPERPOLAR o podwyższonej plastyczności w temperaturze do – 60 stopni. Warto tez wspomnieć o folii ANTYINSEKTOWEJ – przeznaczonej dla przemysłu rolno-spożywczego, a także folii ANTYSTATYCZNEJ, która zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni. Dlatego kurtyny PCV z foli antystatycznej doskonale spełniają funkcję przegród w przemyśle zbrojeniowym, paliwowym i elektronicznym. Oferowane przez nas produkty posiadają atesty PZH a także certyfikaty higieniczne.

Folie paskowe PCV Szczecin - wypełnienia standardowe, wzmacniane a także specjalistyczne do kurtyn paskowych

Kurtyna do chłodni Szczecin - wypełnienia do mrozoodpornych przegród PCV:

Kurtyny pasowe Szczecin - wypełnienia izolujące optycznie:

Transparentne kurtyny paskowe Szczecin - przezroczyste pasy PCV do przegród termoizolacyjnych i dekoracyjnych.

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta?

Kurtyny paskowe w otwartych bramach przeładunkowych to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny paskowe zachodniopomorskie - realizacja od 48 do 72h

Dla województwa zachodniopomorskiego zlecenia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie od 48 do 72h!!! (zamówienie – produkcja – transport – dostawa). Dbając o podwyższenie standardów obsługi i produkcji rozwijamy swoją infrastrukturę tak, aby w niedalekiej przyszłości skrócić czas wytworzenia i dostawy.  Zamówioną kurtynę paskową wyprodukujemy i dostarczymy w niespełna 72h, bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście czy małej wsi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie indywidualne czy przemysłowe. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, małe firmy, a także osoby prywatne.

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie zachodniopomorskim: Police, Dziwnów, Kamień Pomorski, Wolin, Szczecin, Świnoujście, Gryfice, Nowogard, Świdwin, Koszalin, Karlino, Białogard, Polanów, Sławno, Bobolice, Biały Bór, Szczecinek, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Wałcz, Choszczno, Barlinek, Pyrzyce, Stargard, Gryfino, Myślibórz, Cedynia, Moryń, Ińsko, Darłowo, Borne Sulinowo