Kurtyny paskowe Bydgoszcz

Izolacyjna kurtyna PCV Bydgoszcz

Kurtyny paskowe Bydgoszcz – izolujące termicznie i akustycznie przegrody z elastycznych pasów PCV. Chronią przed utratą ciepła podczas przewożenia towarów, gdy segmentowa brama magazynu czy hali musi pozostać otwarta. W skali roku oszczędności energii cieplnej dzięki zastosowaniu kurtyn paskowych mogą sięgać 45%. Bydgoszcz i okolice to z racji naszej lokalizacji nasz pierwotny rynek zbytu produkowanych przez nas kurtyn PCV. Działając nieprzerwanie od 2004r. rozszerzyliśmy naszą działalność o bramy wahadłowe, kurtyny plandekowe, kurtyny przesuwne a także zabudowy spawalnicze. Dzisiaj między innymi dzięki klientom z Bydgoszczy jesteśmy w stanie zaspokoić  oczekiwania nie tylko lokalnych przedsiębiorców ale także klientów w całym kraju a także za granicą.

Kurtyny paskowe Bydgoszcz - przegrody wstęgowe Bydgoszcz

Najczęściej zamawiane kurtyny paskowe w Bydgoszczy

Klienci z Bydgoszczy i okolic zamawiają izolacje bramowe z pasów żebrowanych, które mocowane są zazwyczaj w centrach logistycznych i bramach hal przemysłowych. Duże zainteresowanie mają także przegrody technologiczne do osłony maszyn a także systemów transportu wewnętrznego jak ciągi taśmowe, łańcuchowe itp.

Kurtyny paskowe Bydgoszcz - najpopularniejsze pasy PCV do wypełniania przegród pasowych

Bydgoszcz i inne miasta województwa kujawsko-pomorskiego staramy się obsługiwać w maksymalnie 48h. Jest to czas liczony od potwierdzenia zamówienia, uwzględniający produkcję, wysyłkę a także dostawę kurtyn paskowych do klientów w Bydgoszczy i innych miastach województwa kuj.-pom. Produkujemy kurtyny z pasów PCV certyfikowanych, europejskich wytwórców. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Kurtyny paskowe lub inaczej przegrody wstęgowe każdorazowo tworzymy dokładnie według wytycznych klienta.

Najczęściej zamawiane folie jakimi wypełnia się kurtyny paskowe w Bydgoszczy

Jakie okucia stosujemy do produkcji kurtyn paskowych dla Bydgoszczy?

Oferujemy przede wszystkim sprawdzone i trwałe okucia do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX a także z tworzywa PCV seria EasyLine. Te ostatnie dedykowane są do kurtyn drzwiowych i kurtyn nie przekraczających 3,5m wysokości o niewielkim natężeniu ruchu. Wieszaki i blachy mocujące ze stali nierdzewnej zalecamy do kurtyn magazynowych i przemysłowych o wysokości do 7m!

Kurtyny paskowe Bydgoszcz - zrób to sam, czyli przegroda do samodzielnego montażu

Każda zamówiona u nas przegroda PCV jest robiona dokładnie na wymiar podany przez klienta. Każdy z pasów zamówionej kurtyny uzbrajamy w okucie wybrane podczas składania zamówienia. Ostatnim elementem zestawu jest zawiesie grzebieniowe. Dobiera się je uwzględniając warunki, w jakich ma być zainstalowana przegroda paskowa. Bierzemy także pod uwagę rozmiar pasów foliowych (szerokość, wysokość i grubość). Kompletne zamówienie starannie pakujemy, tak aby nie uległo uszkodzeniu w trakcie transportu. Następnie wysyłamy firmą kurierską pod wskazany w zamówieniu adres.

Jako rezultat naszej pracy klient otrzymuje kurtynę paskową wraz z czytelną instrukcją montażu, dzięki której każdy, bez najmniejszych problemów może samodzielnie zamontować kurtynę paskową. Bez angażowania dodatkowych osób czy nakładów finansowych.

Stalowy wieszak grzebieniowy - instrukcja samodzielnego montażu

Kurtyny paskowe Bydgoszcz - izolacja termiczna chłodni, mroźni a także izoterm mobilnych

Chłodnicze kurtyny paskowe Bydgoszcz

W naszej ofercie handlowej dostępne są kurtyny z pasów folii Polar i Super Polar zachowujące elastyczność w ujemnych temperaturach. Dzięki specjalnym plastyfikatorom kurtyna nawet w temperaturze -60°C jest odporna na złamania, zarysowania i zgniecenia. Zalety jakie płyną ze stosowania kurtyn chłodniczych to przede wszystkim:

  • zapobieganie utracie zadanej temperatury w komorze chłodniczej
  • ograniczanie wnikania pary wodnej do wnętrza komory
  • przeciwdziałanie powstawaniu oblodzeń na elementach chłodniczych
kurtyna do izotermy chłodniczej

Kurtyny paskowe Bydgoszcz Toruń Włocławek - chłodnie i kontenery

Wypełnienia z folii Polar i Super Polar do kurtyn paskowych montowanych w Bydgoskich chłodniach

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta kurtyn PCV Bydgoszcz?

Kurtyna paskowa w otwartej bramie przeładunkowej to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny plandekowe Bydgoszcz

Plandeki PCV na wymiar w 7-14 dni oraz gotowe produkty

Produkujemy także plandeki na rolkach z folii PCV na dowolny wymiar, jednokolorowe, z przezroczystymi oknami a także wielokolorowe. Tak naprawdę wygląd plandeki zależy przede wszystkim od wyobraźni klienta i w niewielkim stopniu od wymogów technicznych. Obecnie proces produkcji trwa od 7 do 14 dni roboczych, jednak jesteśmy w trakcie rozbudowy linii produkcyjnej w Łabiszynie. Dzięki czemu już niedługo będziemy mogli skrócić czas realizacji zleceń do 2-7 dni roboczych licząc z dostawą.

Przegroda plandekowa z dwoma oknami z zółtej folii PCV

Przegrody plandekowe najczęściej zamawiane w Bydgoszczy

Realizacje - Kurtyny paskowe Bydgoszcz

Nasze kurtyny PCV od wielu lat zamawiają klienci z Bydgoszczy i pobliskich miejscowości takich jak Brzoza, Lisi Ogon, Białe Błota, Osielsko, Solec Kujawski, Brzoza, Nowa Wieś Wielka. Realizowaliśmy zamówienia na kurtyny przemysłowe dla kilkunastu firm z Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, gdzie przegrody wstęgowe wydzielają poszczególne sektory na halach produkcyjnych. Zabezpieczają też śluzy transportowe w centrach logistycznych znanych sieci handlowych i transportowych. Realizowaliśmy zamówienia dla bydgoskich piekarni, sklepów, galerii handlowych i laboratoriów. Rzesza naszych stałych i zadowolonych klientów jest ogromna a wysoka jakość wykonywanych przez nas kurtyn oraz terminowa realizacja zleceń sprawiają, że grono klientów usatysfakcjonowanych z naszych usług stale wzrasta.

Kurtyny paskowe Bydgoszcz montaz w samochodach dostawczych
Naszym wieloletnim klientem jest bydgoska piekarnia BATON. Nasze kurtyny paskowe wykorzystują nie tylko w samochodach chroniąc przewożone pieczywo. Kurtyny paskowe chronią także proces produkcji przed czynnikami zewnętrznymi.

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim: Białe Błota, Biskupin, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Ciechocinek, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Kcynia, Koronowo, Kruszwica, Lipno, Łochowo, Mogilno, Mrocza, Nakło, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Szubin, Świecie, Tuchola, Wąbrzeźno, Więcbork, Żnin.

Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie przemysłowe czy indywidualne. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa jak i małe firmy a także osoby prywatne. Złóż zamówienie a my dołożymy wszelkich starań, aby Twoja kurtyna dotarła do Ciebie w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia.