Kurtyny paskowe Łódź

Przemysłowe kurtyny PCV Łódź

Kurtyny paskowe Łódź a  w zasadzie całe województwo łódzkie to jeden z największych odbiorców kurtyn PCV. Niegdyś potężnie rozwinięty przemysł włókienniczy obecnie stale rosnące w siłę centra usług dla zaplecza biznesowego (BPO – Business Process Outsourcing) a także logistyka i produkcja AGD. Zaopatrujemy w termoizolacyjne i antystatyczne kurtyny paskowe producentów sprzętu AGD jak Bosch czy Siemens oraz ich poddostawców. Wśród klientów z województwa łódzkiego oprócz małych przedsiębiorców mamy centra logistyczne, zakłady farmaceutyczne a także firmy produkujące sprzęt elektroniczny czy centra handlowo-rekreacyjne jak Manufaktura, Galeria Łódzka i Port Łódź.

Kurtyna paskowa na dowolny wymiar z dostawą w 48-72h

Nasi handlowcy czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kurtyny paskowe Łódź - najczęściej zamawiane przegrody specjalistyczne z pasów PCV:

Standardowe i wzmacniane kurtyny paskowe Łódź:

Kurtyny PCV Łódź

Producent kurtyn paskowych Łódź

Jesteśmy doświadczonym producentem przegród PCV (kurtyny paskowe, bramy wahadłowe, kurtyny foliowe, osłony spawalnicze a także kurtyny przesuwne na solidnych systemach szynowych). Nasi klienci to przedstawiciele każdego segmentu przemysłu: farmaceutycznego, chemicznego, rolno-spożywczego, przetwórstwa mięsnego, metalurgicznego, zbrojeniowego, paliwowego a także logistyki. Oferujemy kurtyny paskowe z pasów PCV o wysokim współczynniku izolacji termicznej. Kotary paskowe oprócz funkcji termoizolacyjnej pełnią role ekranów akustycznych. Pasy zamontowane w kurtynie z zakładem pozwalają obniżyć poziom hałasu aż o 35 dB.

Specjalistyczne Kurtyny paskowe Łódź

Dodatkowe zalety kurtyn paskowych PCV to zapobieganie przeciągom, zatrzymywanie wilgoci, osłona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak opady czy podmuchy wiatru. Kurtyny specjalistyczne antyinsektowe odstraszają owady dlatego doskonale sprawdzają się w branży gastronomicznej i przetwórstwie mięs a także warzyw i owoców. Kurtyny antystatyczne zapobiegają powstawaniu wyładowań elektrostatycznych w związku z powyższym mogą być wykorzystywane w branży IT do osłony stref klimatyzowanych w serwerowniach. Ponadto doskonale sprawdzą się w składach zbożowych czy młynach, a także w lakierniach i malarniach proszkowych czy zakładach produkujących sprzęt elektroniczny i laboratoriach farmaceutycznych.

Przemysłowe kurtyny paskowe Łódź

Posiadamy w ofercie największy na krajowym rynku wybór pasów PCV.  Produkty charakteryzują się różnorodną kolorystyką i właściwościami fizykochemicznymi. Spośród wielu gatunków folii nie sposób nie wymienić tych najbardziej popularnych jak folie POLAR i SUPERPOLAR o podwyższonej plastyczności w temperaturze do – 60 stopni. Warto tez wspomnieć o folii ANTYINSEKTOWEJ – przeznaczonej dla przemysłu rolno-spożywczego, a także folii ANTYSTATYCZNEJ, która zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni. Dlatego kurtyny PCV z foli antystatycznej doskonale spełniają funkcję przegród w przemyśle zbrojeniowym, paliwowym i elektronicznym. Oferowane przez nas produkty posiadają atesty PZH a także certyfikaty higieniczne.

Folie paskowe PCV Łódź - wypełnienia standardowe, wzmacniane a także specjalistyczne do kurtyn paskowych

Kurtyny chłodnicze Łódź - wypełnienia do przegród PCV mrozoodpornych:

Kolorowe kurtyny pasowe Łódź - wstęgi foliowe nieprzezroczyste do przegród PCV

Pasy PCV transparentne - Kurtyny paskowe Łódź - wypełnienia przegród termoizolacyjnych:

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta?

Kurtyny paskowe w otwartych bramach przeładunkowych to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny paskowe Łódź - realizacja od 24 do 72h

Dla województwa łódzkiego zlecenia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie od 24 do 72h!!! (zamówienie – produkcja – transport – dostawa). Dbając o podwyższenie standardów obsługi i produkcji rozwijamy swoją infrastrukturę tak, aby w niedalekiej przyszłości skrócić czas wytworzenia i dostawy.  Zamówioną kurtynę paskową wyprodukujemy i dostarczymy w niespełna 72h, bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście czy małej wsi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie indywidualne czy przemysłowe. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, małe firmy, a także osoby prywatne.

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie łódzkim: Kutno, Łowicz, Łęczyca,Ozorków, Stryków, Łódź, Zgierz, Warta, Łask, Sieradz, Pajęczno, Radomsko, Sulejów, Biała Rawska, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Pabianice, Tuszyn, Koluszki, Brzeziny, Żychlin, Krośniewice.