Kurtyny paskowe Zielona Góra

Przemysłowe kurtyny PCV Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski

Kurtyny paskowe Zielona Góra – to jeden z większych rynków zbytu kurtyn PCV. Miasto a w zasadzie całe województwo lubuskie leży na szlaku drogowym łączącym Skandynawię z południem Europy. Znajdują się tu liczne warsztaty i centra logistyczne. Jednak Zielona Góra to przede wszystkim przemysł informatyczny. W tej branży działają takie firmy jak ADB Polska, Hertz System a także Streamsoft. Lubuskie słynie także z firm zajmujących się produkcją elektroniki – Lumel S.A., Lug S.A. Rozwinięty jest także przemysł metalowy (Zastal oraz Falubaz Polska). Województwo lubuskie znane jest także z produkcji alkoholi Wyborowa Pernod Ricard S.A. Od 2010 roku na terenie Zielonej Góry funkcjonuje  Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny gdzie działają takie firmy jak np. Ekoenergetyka-Polska S.A., gdzie produkuje się stacje szybkiego ładowania autobusów i samochodów elektrycznych. Z uwagi na róznorodność gospodarczą Zielona Góra stała się jednym z głównych kierunków sprzedaży produkowanych przez nas kurtyn z pasów PCV. Możliwość szerokiego zastosowania kurtyn paskowych, szeroka paleta wypełnień foliowych a także różne właściwości mechaniczno-fizyczne produkowanych przez nas przegród sprawiają, że kurtyny montowane są w zakładach elektromechanicznych, centrach logistycznych, stoczniach, hutach, rolnictwie i ogrodnictwie. Przy odpowiednim dobraniu rodzaju wypełnienia a także systemu mocującego kurtyny paskowe można wykorzystać w niemalże każdej branży.

Kurtyny paskowe Zielona Góra na dowolny wymiar z dostawą w 24-48h

Nasi handlowcy czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kurtyny paskowe lubuskie - najczęściej zamawiane przegrody z pasów PCV dla przemysłu i logistyki:

Kurtyny paskowe PCV Zielona Góra - przegrody do chłodni i mroźni:

Kurtyny PCV Zielona Góra

Producent kurtyn paskowych Zielona Góra

Jesteśmy doświadczonym i wieloletnim producentem kurtyn PCV (kurtyny paskowe, bramy wahadłowe, kurtyny foliowe, osłony spawalnicze a także kurtyny przesuwne na solidnych systemach szynowych). Nasi klienci to przedstawiciele każdego segmentu przemysłu: farmaceutycznego, chemicznego, rolno-spożywczego, przetwórstwa mięsnego, metalurgicznego, zbrojeniowego, paliwowego a także logistyki. Oferujemy kotary wstęgowe z pasów PCV o wysokim współczynniku izolacji termicznej. Kurtyny paskowe oprócz funkcji termoizolacyjnej pełnią rolę ekranów akustycznych. Pasy zamontowane w kurtynie „na zakład” pozwalają obniżyć poziom hałasu aż o 35 dB.

Kurtyny paskowe dla branży informatycznej, gastronomicznej i alkoholowej

Dodatkowe zalety kurtyn paskowych to zapobieganie przeciągom, zatrzymywanie wilgoci, osłona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak opady czy podmuchy wiatru. Kurtyny specjalistyczne antyinsektowe odstraszają insekty dlatego doskonale sprawdzają się w branży gastronomicznej i przetwórstwie mięs a także warzyw i owoców oraz w wytwórniach alkoholu.

Kurtyny antystatyczne natomiast zapobiegają powstawaniu wyładowań elektrostatycznych w związku z powyższym mogą być wykorzystywane w branży IT do osłony stref klimatyzowanych w serwerowniach. Ponadto doskonale sprawdzą się w składach zbożowych czy młynach, a także w lakierniach i malarniach proszkowych czy zakładach produkujących sprzęt elektroniczny i laboratoriach farmaceutycznych.

Przemysłowe kurtyny paskowe Zielona Góra

W ofercie handlowej posiadamy największy na krajowym rynku wybór pasów PCV.  Produkty charakteryzują się różnorodną kolorystyką i właściwościami fizykochemicznymi. Spośród wielu gatunków folii nie sposób nie wymienić tych najbardziej popularnych jak folie POLAR i SUPERPOLAR o podwyższonej plastyczności w temperaturze do – 60 stopni. Warto tez wspomnieć o folii ANTYINSEKTOWEJ – przeznaczonej dla przemysłu rolno-spożywczego, a także folii ANTYSTATYCZNEJ, która zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni. Dlatego kurtyny PCV z foli antystatycznej doskonale spełniają funkcję przegród w przemyśle zbrojeniowym, paliwowym i elektronicznym a także w branży IT. Oferowane przez nas produkty posiadają atesty PZH a także certyfikaty higieniczne.

Folie paskowe PCV Zielona Góra - wypełnienia standardowe, wzmacniane a także specjalistyczne do kurtyn paskowych

Kurtyna do chłodni Zielona Góra - wypełnienia do mrozoodpornych przegród PCV:

Transparentne kurtyny paskowe Zielona Góra - przezroczyste pasy PCV do przegród termoizolacyjnych i dekoracyjnych.

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta?

Kurtyny paskowe w otwartych bramach przeładunkowych to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny paskowe lubuskie - realizacja od 24 do 48h

Dla województwa lubuskiego zlecenia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie od 48!!! (zamówienie – produkcja – transport – dostawa). Dbając o podwyższenie standardów obsługi i produkcji rozwijamy swoją infrastrukturę tak, aby w niedalekiej przyszłości skrócić czas wytworzenia i dostawy.  Zamówioną kurtynę paskową wyprodukujemy i dostarczymy w niespełna 48h, bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście czy małej wsi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie indywidualne czy przemysłowe. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, małe firmy, a także osoby prywatne.

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie lubuskim: Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Słubice, Sulęcin, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, Sulechów, Lubusko, Zielona Góra, Nowa Sól, Żary, Żagań, Szprotawa, Wschowa, Kargowa, Kostrzyn