Kurtyny paskowe Kielce

Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski - kurtyny PCV w 24h

Kurtyny paskowe Kielce – to  region w którym bardzo szybko rozwija się przemysł budowlany, elektromaszynowy a także spożywczy i przetwórczy. W Kielcach swoją siedzibę mają  takie zakłady jak Cersanit, Barlinek, Opoczno, North Fish czy Kolporter. Dlatego województwo świętokrzyskie to dla nas duży rynek zbytu kurtyn PCV pasowych. Dokładamy starań aby zamawiane u nas kurtyny paskowe nie tylko były wykonane z najwyższej jakości materiałów jak produkowana w EU folia PCV, ale także żeby docierały do klientów w możliwie najkrótszym czasie, nieprzekraczającym 48h.

Kotary paskowe PCV dla każdej branży w Kielcach

Dzięki szerokiemu asortymentowi kurtyn paskowych jakim dysponujemy jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. W Kielcach prężnie funkcjonują i rozwijają się firmy z branży budowlanej, spożywczej, przetwórczej a także elektromaszynowej. Idealnie sprawdzającym się rozwiązaniem w tego typu branżach są kurtyny paskowe z folii antystatycznej a także antyinsektowej. Dzięki swoim wyjątkowym właściwością kurtyna antyststyczna zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni. Kotara paskowa doskonale sprawdza się jako przegroda oddzielająca stanowiska pracy, poszczególne pomieszczenia laboratoryjne a także jako osłona stanowisk pracy urządzeń specjalistycznych. Wyposażamy w kurtyny z pasów foliowych o właściwościach antystatycznych również elewatory zbożowe, w których nawet jedna iskra może doprowadzić do eksplozji pyłu zbożowego. Kurtyny przeciw insektom dedykowane są dla przetwórstwa owoców i warzyw, gastronomii i zakładów mięsnych. Posiadają one właściwości owadobójcze i odstraszające insekty. Pomimo właściwości biobójczych dla insektów folia PCV posiada atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością.

Antystatyczne i antyinsektowe kurtyny paskowe PCV Kielce

Przemysłowe kurtyny paskowe Kielce do bram na halach i w magazynach

Kutyny paskowe do skrzyń TIR Kielce

Kurtyny paskowe Kielce na dowolny wymiar z dostawą w 48-72h

Nasi handlowcy czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kurtyny chłodnicze Kielce

Przegrody do chłodni, mroźni a także mobilnych izoterm TIR z folii paskowej zachowującej elastyczność w temperaturze do -60°C. Bardzo często zamawiane przez przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją żywności jak np. Spółdzielnia Pracy „Społem” producent kultowego Majonezu Kieleckiego.

Kurtyny z pasów foliowych PCV idealne także dla branży hotelarsko-rekreacyjnej w Górach Świętokrzyskich

Góry Świętokrzyskie to popularny kierunek turystyczny w Polsce. Liczne hotele, obiekty handlowo-usługowe a także ośrodki rehabilitacyjne i wypoczynkowe to nasi wieloletni klienci. Produkowane przez nas kurtyny PCV paskowe dzięki szerokiej palecie kolorów i rozmiarów można zaadoptować niemalże do każdego pomieszczenia. Wysoka jakość wykonania oraz materiały najwyższej jakości sprawiają, że produkowane przez nas kurtyny magazynowe coraz częściej pełnią funkcję lekkich przegród chroniących przed wiatrem, kurzem, pyłem, deszczem w obiektach nie związanych z przemysłem. Zastosowanie ich w hotelu, na basenie, sklepie, czy restauracji staje się standardem. Ponadto pozwala inwestorowi zaoszczędzić niemałą kwotę jaką wydałby na tradycyjną przegrodę. Idealnym rozwiązaniem dla obiektów handlowo-usługowych czy rekreacyjnych będzie kurtyna z folii standard, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych o różnych stopniach przejrzystości.

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta?

Kurtyna paskowa w otwartej bramie przeładunkowej to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Kurtyny paskowe Kielce - oszczędność energii do 45%

Kurtyny paskowe w bez względu na branżę mogą wydzielać poszczególne miejsca magazynowe, sekcje hall czy osłaniać doki przeładunkowe. Z produkowanych przez nas kurtyn paskowych od lat korzystają największe centra logistyczne w kraju. Montaż przegrody paskowej w świetle bramy pozwala na załadunek i rozładunek bez znacznej utraty energii. Wielu z pośród naszych klientów zaobserwowało spadek kosztów ogrzewania po zamontowaniu kurtyn paskowych. Mając powyższe na uwadze, można z całą pewnością stwierdzić, że decyzja o zamontowaniu kurtyny to podwójny zysk (oszczędność energii oraz koszt zakupu kurtyny niższy, niż w przypadku standardowych rozwiązań uszczelniających bramy przeładunkowe).

Kielce, Włoszczowa, Jędrzejów, Busko Zdrój - dostawa kurtyny w 48h!

Fakt, że w powyższym opisie skupiliśmy się na Trójmieście wcale nie oznacza że nie dostarczamy kurtyn paskowych do innych miejscowości w województwie świętokrzyskim. Przedsiębiorcy z Włoszczowa, Działoszyc, Buska Zdroju, Opatowa, Starachowic czy Ostrowca Świętokrzyskiego i innych miejscowości mogą być w stu procentach pewni, że dostarczymy zamówioną kurtynę paskową w możliwie najkrótszym czasie. Jako przykład mogą posłużyć baza noclegowa a także szereg sezonowych stanowisk handlowo-usługowych w miejscowościach takich jak Gołoszyce, Kuźniaki, Chęcice, Łagów.

Zalety kurtyn paskowych zamawianych przez firmy z Kielc

Na koniec warto podsumować zalety wytwarzanych przez nas kurtyn paskowych:

  • atrakcyjna cena w porównaniu do standardowych bram i przegród
  • ochrona przed pyłem i kurzem
  • osłona przed przeciągami i wiatrem
  • ochrona przed deszczem i wilgocią
  • zapobieganie utracie zadanej temperatury
  • osłona stanowisk pracy i maszyn przed czynnikami zewnętrznymi
  • osłona przed promieniowanie UV i  IR
  • praca w zakresie temperatur od -60°C do +50°C
  • szeroka paleta barw, stopni przejrzystości, rozmiarów
  • szeroki zakres zastosowania od folii standardowych do specjalistycznych.

Producent okuć do kurtyn paskowych Kielce

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie świętokrzyskim: Kielce, Końskie, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Sandomierz, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Pińczów, Włoszczowa, Opatów, Sędziszów, Ożarów, Chęciny, Małogoszcz, Wąchock, Morawica, Łagów, Stopnica, Pacanów, Działoszyce

Zamów kurtynę paskową a otrzymasz ją w 48 godzin bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście czy małej wsi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie przemysłowe czy indywidualne. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa jak i małe firmy a także osoby prywatne.