Kurtyny PCV Kraków

Foliowe kurtyny PCV Kraków i małopolska

Kurtyny PCV Kraków – to jeden z najważniejszych rynków zbytu kurtyn PCV. Stale rozwijające się firmy z sektora usług biznesowych wymagają własnych serwerowni z wyznaczonymi strefami mikroklimatycznymi z kurtyn antystatycznych. Ale nie tylko branża IT z Kraków Business Park w Zabierzowie zaopatruje się w produkowane przez nas kurtyny paskowe. Nasi klienci to także firmy z krakowskiej strefy ekonomicznej. Z uwagi na szerokie zastosowanie kurtyn paskowych, szeroką paletę wypełnień foliowych a także różne właściwości mechaniczno-fizyczne produkowane przez nas przegrody montowane są w transporcie, centrach logistycznych i handlowych, lotniskach (Kraków Airport im. Jana Pawła II w Balicach), zakładach spożywczych i przemysłowych a także w rolnictwie i ogrodnictwie. Przy odpowiednim dobraniu rodzaju wypełnienia a także systemu mocującego kurtyny paskowe można wykorzystać w niemalże każdej branży.

Antyststyczne i antyinsektowe kurtyny PCV paskowe Kraków - branża IT (serwerownie) a także gastronomiczna:

Kurtyny PCV Kraków – antystatyczne to doskonały materiał na budowę stref mikroklimatycznych w serwerowniach. Folia PCV ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Dodatkowo tłumi hałas obniżając jego poziom o 35 dB. Pasy foliowe w antystatycznych kurtynach PCV cechuje przepuszczalność światła powyżej 85% co stawia je na równi z szybami okiennymi ze szkła. A najważniejszy jest fakt, że przez kurtynę można przejść w dowolnym miejscu rozchylając sąsiadujące pasy. Jest to zatem doskonale izolująca przegroda, która umożliwia nieograniczony dostęp do wygrodzonej strefy i prowadzenie prac serwisowych.

Folia antyinsektowa to z kolei doskonały materiał na kurtyny paskowe dla branży gastronomicznej. Zamontowane np. w drzwiach restauracyjnej kuchni po pierwsze pozwalają swobodnie przechodzić, po drugie izolują przed przenikaniem oparów, zapachów a także ciepła. Dodatkowo posiadają właściwości odstraszające insekty, a ich przejrzystość na poziomie 80% nie utrudnia widoczności i nie przyciemnia wnętrza.

Kurtyna paskowa Kraków na dowolny wymiar z dostawą w 48-72h

Nasi handlowcy czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Podpowiemy, doradzimy, wynegocjujemy korzystną cenę przy większych zakupach.
Zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kurtyny paskowe małopolskie - transport, logistyka, magazyny:

Kraków to bardzo istotny europejski port komunikacyjny i logistyczny. Duży węzeł kolejowy oraz drogowy i lotniczy to idealne warunki do rozwoju branży transportowej i logistycznej. Dlatego też znaczna cześć produkowanych przez nas kurtyn PCV paskowych trafia do Krakowa a także innych miejscowości województwa małopolskiego, gdzie instaluje się je w magazynach i centrach logistycznych do doszczelniania bram i doków przeładunkowych. Ponadto coraz częściej produkujemy kurtyny do ciężarówek, które wykorzystuje się w naczepach, kontenerach a także izotermach jako przegrody zapobiegające utracie zadanej temperatury. Pozwala to na łatwe utrzymanie łańcucha dostaw towarów przewożonych w temperaturze kontrolowanej.

Jak bardzo spodobała się Tobie nasza oferta kurtyn PCV Kraków?

Kurtyna paskowa w otwartej bramie przeładunkowej to oszczędność energii cieplnej sięgająca w skali roku do 45%

Zadzwoni i zamów kurtynę PCV na dowolny wymiar.

Izolacja termiczna komór chłodniczych - mrozoodporne paskowe Kurtyny PCV Kraków

Mrozoodporne kurtyny PCV paskowe Kraków – doszczelnienia komór chłodniczych zapobiegające wnikaniu do wnętrza ciepłych mas powietrza. Przeciwdziałają powstawaniu mgły i szronu podczas prac przeładunkowych. Pozwalają na utrzymanie zadanej w komorze temperatury, podczas gdy brama lub drzwi są otwarte a jednocześnie nie utrudniają prac przeładunkowych.

Kurtyny paskowe Kraków - realizacja w 48-72h

Kurtyny PCV Kraków – szybka dostawa! Dla województwa małopolskiego zlecenia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie od 48 do 72h!!! (zamówienie – produkcja – transport – dostawa). Dbając o podwyższenie standardów obsługi i produkcji rozwijamy swoją infrastrukturę tak, aby w niedalekiej przyszłości skrócić czas wytworzenia i dostawy. Zamówioną kurtynę PCV paskową wyprodukujemy i dostarczymy w niespełna 72h, bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście jak Kraków, Tarnów czy miejscowości turystycznej jak Zakopane. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi bez względu czy jest to zamówienie indywidualne czy przemysłowe. Zaopatrujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, małe firmy, a także osoby prywatne i gospodarstwa rolne.

Nasze kurtyny paskowe dostarczaliśmy do następujących miast i miejscowości w województwie małopolskim: Kraków, Wieliczka, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Miechów, Trzebinia, Chrzanów, Wadowice, Zator, Rabka, Nowy Targ, Zakopane, Sucha beskidzka, Szczawnica, Piwniczna, Muszyna, Gorlice, Myślenice, Żabno, Proszowice, Kalwaria zebrzydowska.