Kurtyny paskowe śląskie

Kurtyny paskowe śląskie – bezpośredni kontakt z przedstawicielem regionalnym na Śląsku. Masz pytania dotyczące kurtyn PCV, chcesz zamówić bezpłatną wycenę? A może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego wypełnienia, mocowania, nie wiesz jaka folia paskowa będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Producent kurtyn PCV
przedstawiciel na województwo śląskim

Norbert Janicki
tel. +48 501 090 128
email: wyślij wiadomość

Kurtyny paskowe w 24h Zabrze, Ruda Ślaska, Bytom, Piekary Ślaskie, Sosnowiec, Lubliniec, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój

Dostarczamy firmami kurierskimi kurtyny paskowe do każdego miasta, miasteczka i wsi w województwie śląskim w 24h od zakończenia procesu produkcji. Jeżeli zamówienie dotyczy kilku kurtyn realizujemy je tego samego dnia i wieczorem nadajemy przesyłkę. Przy większych zamówieniach termin może się nieznacznie wydłużyć, jednak nasz nowoczesny park maszynowy a także rozbudowany magazyn pozwalają na szybką realizację nawet dużych zleceń. Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej dostawy zamówienia bez względu na to czy kurtynę mamy dostarczyć do Katowice, Tychy, Gliwice, Zabrze czy Bytom lub mniejszej miejscowości.

Sprzedaż pasów z elastycznego PCV

Oferujemy ponadto szeroką gamę pasów z elastycznego PCV. Folia paskowa dostępna jest na metry bieżące a także w rulonach o długości po 50 m. Najbardziej popularna folia PCV w wersji standardowej dostępna jest także w rolce o długości 25 m. Różnorodność pasów pod kątem rozmiarów, kolorystyki, przezroczystości a także przeznaczenia i wytrzymałości sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Wieszaki i płytki mocujące do kurtyn paskowych - produkcja i sprzedaż B2B oraz B2C

Jesteśmy producentem mocowań do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17. Oferta w naszym sklepie online dostępna 24/7 skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli jednak szukasz dostawcy okuć do dalszej odsprzedaży koniecznie skontaktuj się z nami. Dla klientów B2B zamawiających mocowania w większych partiach oferujemy ceny hurtowe i rabaty klienckie.

Zapytaj o cenę kurtyny PCV

[contact-form-7 id="683" title="Formularz zamówienia"]