Kurtyny paskowe podkarpackie

Kurtyny paskowe podkarpackie – bezpośredni kontakt z przedstawicielem regionalnym. Masz pytania dotyczące kurtyn PCV paskowych, chcesz zamówić bezpłatną wycenę? A może potrzebujesz pomocy eksperta w doborze odpowiedniego wypełnienia, zawiesi, nie wiesz jaka folia paskowa będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Producent kurtyn PCV
przedstawiciel na województwo podkarpackie

Robert Danicki
tel. +48 501 090 128
email: wyślij wiadomość

Kurtyny paskowe w 48h Rudnik nad Sanem, Kolbuszowa, Jasło, Kańczuga, Horyniec-Zdrój

Dostarczamy kurtyny PCV do każdego miasta, miasteczka i wsi w województwie podkarpackim w 48h od zakończenia procesu produkcji. Jeżeli zamówienie dotyczy kilku kurtyn realizujemy je tego samego dnia i wieczorem nadajemy przesyłkę. Przy większych zamówieniach termin może się nieznacznie wydłużyć, jednak nasz nowoczesny park maszynowy a także rozbudowany magazyn pozwalają na szybką realizację nawet dużych zleceń. Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej dostawy zamówienia bez względu na to czy kurtyny paskowe mamy dostarczyć do Rzeszowa, Mielca, Przemyśla, Stalowej Woli czy Sanoka lub mniejszej miejscowości.

Sprzedaż pasów z miękkiego PCV podkarpackie

Oferujemy ponadto szeroką gamę pasów PCV z elastycznej i miękkiej folii. Wstęgi pasowe dostępne są na metry bieżące a także w rulonach o długości po 50 m. Najbardziej popularna folia PCV w wersji standardowej dostępna jest także w rolce o długości 25 m. Różnorodność pasów pod kątem rozmiarów, kolorystyki, przezroczystości a także przeznaczenia i wytrzymałości sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Produkcja i sprzedaż zawiesi do kurtyn paskowych - B2B oraz B2C

Jesteśmy producentem okuć do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17. Oferta w naszym sklepie online dostępna 24/7 skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli jednak szukasz dostawcy okuć do dalszej odsprzedaży koniecznie skontaktuj się z nami. Dla klientów B2B zamawiających mocowania w większych partiach oferujemy ceny hurtowe i rabaty klienckie.

Formularz zapytania o cenę kurtyny PCV i czas realizacji dla Podkarpacia

[contact-form-7 id="683" title="Formularz zamówienia"]