Kurtyny paskowe warmińsko-mazurskie

Kurtyny paskowe warmińsko-mazurskie – bezpośredni kontakt z przedstawicielem regionalnym dla Warmii i Mazur. Masz pytania dotyczące kurtyn z miękkich pasów PCV, chcesz zamówić bezpłatną wycenę? A może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego wypełnienia, mocowania, nie wiesz jaka folia paskowa będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz podzielimy się z Tobą naszą wiedza i doświadczeniem.

Producent kurtyn PCV
przedstawiciel na województwo warmińsko-mazurskie

Robert Danicki
tel. +48 501 090 128
email: wyślij wiadomość

Kurtyny paskowe w 24h Pasłęk, Mikołajki, Mrągowo, Olecko, Gołdap, Braniewo, Frombork, Ostróda, Nidzica, Lubawa, Iława

Dostarczamy kurtyny paskowe do każdego miasta, miasteczka i wsi w województwie warmińsko-mazurskim w 24h od zakończenia procesu produkcji. Jeżeli zamówienie dotyczy kilku kurtyn realizujemy je tego samego dnia i wieczorem nadajemy przesyłkę. Przy większych zamówieniach termin może się nieznacznie wydłużyć, jednak nasz nowoczesny park maszynowy a także rozbudowany magazyn pozwalają na szybką realizację nawet dużych zleceń. Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej dostawy zamówienia bez względu na to czy kurtynę mamy dostarczyć do Olsztyna, Elbląga, Ełku, Mrągowa, Szczytna czy Bartoszyc lub mniejszej miejscowości.

Sprzedaż pasów PCV na wypełnienia do kurtyn paskowych

Oferujemy ponadto szeroką gamę pasów z elastycznego i miękkiego PCV. Wstęgi pasowe dostępne są na metry bieżące a także w rulonach o długości po 50 m. Najbardziej popularna folia PCV w wersji standardowej dostępna jest także w rolce o długości 25 m. Różnorodność pasów pod kątem rozmiarów, kolorystyki, przezroczystości a także przeznaczenia i wytrzymałości sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Zawiesia do kurtyn paskowych - produkcja i sprzedaż B2B oraz B2C

Jesteśmy producentem zawiesi do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17. Oferta w naszym sklepie online dostępna 24/7 skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli jednak szukasz dostawcy okuć do dalszej odsprzedaży koniecznie skontaktuj się z nami. Dla klientów B2B zamawiających mocowania w większych partiach oferujemy ceny hurtowe i rabaty klienckie.

Jaka będzie cena kurtyny PCV? - zapytaj online

[contact-form-7 id="683" title="Formularz zamówienia"]