Kurtyny paskowe lubuskie

Kurtyny paskowe lubuskie – bezpośredni kontakt z przedstawicielem regionalnym. Masz pytania dotyczące kurtyn PCV, chcesz zamówić bezpłatną wycenę? A może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego wypełnienia, mocowania, nie wiesz jaka folia paskowa będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Producent kurtyn PCV
przedstawiciel na województwo lubuskie

Dominika Wojtasik
tel. +48 884 090 128
email: sklep@kurtynypaskowe.com.pl

Kurtyny paskowe w 24h Nowa Sól, Żagań, Szprotawa, Kostrzyn, Witnica, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Wschowa

Dostarczamy kurtyny paskowe do każdego miasta, miasteczka i wsi w województwie lubuskim w 24h od zakończenia procesu produkcji. Jeżeli zamówienie dotyczy kilku kurtyn realizujemy je tego samego dnia i wieczorem nadajemy przesyłkę. Przy większych zamówieniach termin może się nieznacznie wydłużyć, jednak nasz nowoczesny park maszynowy a także rozbudowany magazyn pozwalają na szybką realizację nawet dużych zleceń. Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej dostawy zamówienia bez względu na to czy kurtynę mamy dostarczyć do Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Międzyrzecza, Świebodzina, Lubuska czy Nowej Soli lub mniejszej miejscowości.

Dystrybucja pasów z miękkiego PCV marki ExtruFlex oraz Jedi

W ofercie posiadamy szeroką gamę pasów z miękkiego a także elastycznego PCV. Wstęgi pasowe dostępne są na metry bieżące a także w rulonach o długości po 50 m. Najbardziej popularna folia PCV w wersji standardowej dostępna jest także w rolce o długości 25 m. Różnorodność pasów pod kątem rozmiarów, kolorystyki, przezroczystości a także przeznaczenia i wytrzymałości sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Mocowania do kurtyn paskowych - produkcja i sprzedaż B2B oraz B2C

Jesteśmy producentem mocowań do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17 a także tworzywa PCV EasyLine. Oferta w naszym sklepie online dostępna 24/7 skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli jednak szukasz dostawcy okuć do dalszej odsprzedaży koniecznie skontaktuj się z nami. Dla klientów B2B zamawiających mocowania w większych partiach oferujemy ceny hurtowe i rabaty klienckie.

Darmowa i szybka wycena kurtyny PCV na Wymiar

[contact-form-7 id="683" title="Formularz zamówienia"]