Kurtyny paskowe opolskie

Kurtyny paskowe opolskie – bezpośredni kontakt z przedstawicielem regionalnym. Masz pytania dotyczące kurtyn PCV, chcesz zamówić bezpłatną wycenę? A może potrzebujesz pomocy w doborze pasów PCV, okuć, nie wiesz jaka folia paskowa będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz podzielimy się z Tobą naszą wiedza i doświadczeniem.

Producent kurtyn PCV
przedstawiciel na województwo opolskie

Norbert Janicki
tel. +48 501 090 128
email: wyślij wiadomość

Kurtyny paskowe w 24h Olesno, Brzeg, Nysa, Prudnik, Krapkowice

Dostarczamy kurtyny paskowe do każdego miasta, miasteczka i wsi w województwie opolskim w 24h od zakończenia procesu produkcji. Jeżeli zamówienie dotyczy kilku kurtyn realizujemy je tego samego dnia i wieczorem nadajemy przesyłkę. Przy większych zamówieniach termin może się nieznacznie wydłużyć, jednak nasz nowoczesny park maszynowy a także rozbudowany magazyn pozwalają na szybką realizację nawet dużych zleceń. Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej dostawy zamówienia bez względu na to czy kurtynę mamy dostarczyć do Opola, Kędzierzyna-Koźla, Namysłów, Korfantów czy Ozimek lub mniejszej miejscowości.

Opolskie kurtyny paskowe z miękkich pasów PCV

Oferujemy ponadto szeroką gamę pasów z elastycznego i miękkiego PCV. Wstęgi pasowe dostępne są na metry bieżące a także w rulonach o długości po 50 m. Najbardziej popularna folia PCV w wersji standardowej dostępna jest także w rolce o długości 25 m. Różnorodność pasów pod kątem rozmiarów, kolorystyki, przezroczystości a także przeznaczenia i wytrzymałości sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Producent zawiesi do kurtyn paskowych opolskie

Jesteśmy producentem uchwytów do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX a także tworzy wa PCV EasyLine, EasyClick. Oferta w naszym sklepie online dostępna 24/7 skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli jednak szukasz dostawcy okuć do dalszej odsprzedaży koniecznie skontaktuj się z nami. Dla klientów B2B zamawiających mocowania w większych partiach oferujemy ceny hurtowe i rabaty klienckie.

Jaka będzie cena kurtyny PCV na wymiar? Prześlij zapytanie i sprawdź.

[contact-form-7 id="683" title="Formularz zamówienia"]