Kurtyny paskowe małopolskie

Kurtyny paskowe małopolskie – bezpośredni kontakt z przedstawicielem regionalnym na Małopolskę. Masz pytania dotyczące kurtyn paskowych PCV, chcesz zamówić bezpłatną wycenę? A może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego wypełnienia, zawiesia ze stali lub PCV, nie wiesz jaka folia paskowa będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz podzielimy się z Tobą naszą wiedza i doświadczeniem.

Producent kurtyn PCV
przedstawiciel na województwo małopolskie

Norbert Janicki
tel. +48 501 090 128
email: wyślij wiadomość

Kurtyny paskowe w 24h Gorlice, Szczawnica, Sucha Beskidzka, Chrzanów, Miechów, Zakopane, Wieliczka, Limanowa

Dostarczamy firmami kurierskimi i transportowymi kurtyny paskowe do każdego miasta, miasteczka i wsi w województwie małopolskim w 24h od zakończenia procesu produkcji. Jeżeli zamówienie dotyczy kilku kurtyn realizujemy je tego samego dnia i wieczorem nadajemy przesyłkę. Przy większych zamówieniach termin może się nieznacznie wydłużyć, jednak nasz nowoczesny park maszynowy a także rozbudowany magazyn pozwalają na szybką realizację nawet dużych zleceń. Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej dostawy zamówienia bez względu na to czy kurtyny paskowe mamy dostarczyć do Krakowa, Zakopanego, Częstochowy, Nowego Sącza czy limanowej lub mniejszej miejscowości.

Sprzedaż folii paskowej z miękkiego PCV

Oferujemy ponadto szeroką gamę elastycznych i odpornych mechanicznie pasów foliowych. Wstęgi pasowe dostępne są na metry bieżące a także w rulonach o długości po 50 m. Najbardziej popularna folia PCV w wersji standardowej dostępna jest także w rolce o długości 25 m. Różnorodność pasów PCV pod kątem rozmiarów, kolorystyki, przezroczystości a także przeznaczenia i wytrzymałości sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Mocowania do kurtyn paskowych - produkcja i sprzedaż B2B oraz B2C

Jesteśmy producentem mocowań do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17. Oferta w naszym sklepie online dostępna 24/7 skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli jednak szukasz dostawcy okuć do dalszej odsprzedaży koniecznie skontaktuj się z nami. Dla klientów B2B zamawiających mocowania w większych partiach oferujemy ceny hurtowe i rabaty klienckie.

Formularz zapytania o kurtynę PCV

[contact-form-7 id="683" title="Formularz zamówienia"]