Kurtyny paskowe wielkopolskie

Kurtyny paskowe wielkopolskie – bezpośredni kontakt z przedstawicielem regionalnym. Masz pytania dotyczące kurtyn paskowych, chcesz zamówić bezpłatną wycenę? A może potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego wypełnienia, mocowania, nie wiesz jaka folia paskowa będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz podzielimy się z Tobą naszą wiedza i doświadczeniem.

Producent kurtyn PCV
przedstawiciel na województwo kujawsko-pomorskie

Dominika Wojtasik
tel. +48 884 090 128
email: wyślij wiadomość

Kurtyny paskowe w 24h Oborniki, Złotów, Międzychód, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Pleszew, Ostrzeszów, Koło, Turek

Dostarczamy gotowe kurtyny paskowe Poznań do każdego miasta, miasteczka i wsi w województwie wielkopolskim w 24h od zakończenia procesu produkcji. Jeżeli zamówienie dotyczy kilku kurtyn realizujemy je tego samego dnia i wieczorem nadajemy przesyłkę. Przy większych zamówieniach termin może się nieznacznie wydłużyć, jednak nasz nowoczesny park maszynowy a także rozbudowany magazyn pozwalają na szybką realizację nawet dużych zleceń. Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej dostawy zamówienia bez względu na to czy kurtynę mamy dostarczyć do Poznania, Piły, Kalisza, Wrześni, Leszna, Konina czy Gniezna lub mniejszej miejscowości.

Sprzedaż pasów z miękkiego PCV

Oferujemy ponadto szeroką gamę pasów PCV z elastycznej i miękkiej folii. Wstęgi pasowe dostępne są na metry bieżące a także w rulonach o długości po 50 m. Najbardziej popularna folia PCV w wersji standardowej dostępna jest także w rolce o długości 25 m. Różnorodność pasów pod kątem rozmiarów, kolorystyki, przezroczystości a także przeznaczenia i wytrzymałości sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.

Mocowania do kurtyn paskowych PCV - produkcja i sprzedaż B2C oraz B2B

Jesteśmy producentem mocowań do kurtyn paskowych ze stali nierdzewnej INOX H17. Oferta w naszym sklepie online dostępna 24/7 skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli jednak szukasz dostawcy okuć do dalszej odsprzedaży koniecznie skontaktuj się z nami. Dla klientów B2B zamawiających mocowania w większych partiach oferujemy ceny hurtowe i rabaty klienckie.

Formularz zapytania - wycena kurtyny PCV

[contact-form-7 id="683" title="Formularz zamówienia"]