Dostawa kurtyn PCV do klienta

Kurtyny od ręki - szybka realizacja i bezpieczna wysyłka

Dostawa kurtyn PCV do klienta to przede wszystkim czas realizacji, wykonania kurtyny paskowej z folii PCV w naszej firmie, który zamykamy w czasie 48 godzin ( 2 dni robocze ) od momentu złożenia zamówienia. W zależności od ilości zakupionego towaru, wysyłamy go do klienta w paczkach lub na palecie. Ponieważ nasze produkty cechuje wysoka jakość oraz wartość materialna, dokładamy wszelkich starań, aby towar dotarł do klienta w nienaruszonym stanie. Dlatego proces pakowania poddawany jest wysokim standardom. Kurtyna paskowa PCV, zawiesia grzebieniowe, plandeki, arkusze oraz folie paskowe PCV, pakujemy w dobre gatunkowo kartony, owijamy folią bąbelkową lub folią stretch przezroczystą lub czarną, a do przesyłek paletowych wykorzystujemy taśmy polipropylenowe o wysokiej wytrzymałości. Produkujemy i wysyłamy kurtyny od ręki na dowolny wymiar.

dostawa kurtyn PCV - bepieczna pakowanie i ubezpieczenie

Ubezpieczenie kurtyn paskowych na czas transportu

Dodatkowo opakowania są oznaczone informacjami np. „nie rzucać” lub „ostrożnie szkło”. Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone. Dlatego warto nam zaufać nie tylko w kwestii jakości wykonanych kurtyn z folii paskowej, ale również ze względu na szybki czas realizacji oraz gwarancję, że wykonane kurtyny paskowe dotrą całe i pełno wartościowe, pod wskazany adres.

Firmy kurierskie współpracujące w kwestii dostaw kurtyn PCV

Współpracujemy z firmami kurierskimi i transportowymi takimi jak InPost, DPD, GLS a także Raben. Dysponujemy także własną flotą pojazdów dostawczych za pomocą których możemy samodzielnie dostarczyć zakupiony produkt pod wskazany adres w wyjątkowych przypadkach. Wysyłamy także przekraczające 2m długości przesyłki dłużycowe – dotyczy to przede wszystkim produktów takich jak stelaże spawalnicze a także ekrany spawalnicze i stelaże do kurtyn paskowych.

Kurtyny PCV od ręki - Kup Teraz

Maksymalny czas realizacji
0 h

Oferujemy kutyny od ręki na dowolny wymiar. Doskonalone przez lata procesy produkcji pozwalają nam na realizację zamówień niemalże każdej kurtyny w czasie do 48h. Oferujemy także opcję Kurtyny Kup Teraz  w naszym sklepie internetowym. Przegrody PCV w niewielkich rozmiarach zamówione do południa wysyłamy zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Większe projekty to wysyłka w ciągu 48h. Kurtyny przemysłowe składające się z kilkudziesięciu czy kilkuset pasów produkujemy w terminach uzgadnianych indywidualnie z klientem.